//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На Київщині перекрили об'їзну дорогу Обухова

Корупція, незадовільний стан доріг, погана робота соціальних служб, незаконне виділення землі. Незадоволені діями місцевої влади мешканці Обухівського району перекрили на годину об'їзну дорогу міста
Серед них і пайовики радгоспу-комбінату “Обухівський”. Кажуть, люди не можуть оформити у власність законно виділені ділянки-паї.
 
"Проблеми полягають в завуальованих позовах. Основною метою яких є позбавити прав власності землі цих селян, які своєю працею весь вік намагалися отримати у власність ці землі", - сказав адвокат, правозахисник Арсен Луцик. 
 
Радгосп “Обухівський” припинив своє існування у 2006-му. Саме з цього часу працівники та пенсіонери отримали право на оформлення у власність земельної частки-паю. Та з 839 пайовиків зробити це змогли лише половина.
 
"Якщо в нас є невитребувані паї , яких більше 400, їх всі необхідно покласти в публічну кадастрову карту. Чекати поки з'явиться власник і оформить на себе документ і до цього часу держава як орендодавець може отримувати оренду, як я зазначав, це 8 мільйонів гривень щорічно тільки орендної плати", - сказав Луцик. 
 
Катерина Шевченко все своє життя з 14 років пропрацювала дояркою. Бідкається, що заробила 2 тисячі гривень пенсії на місяць. Тому на пайову ділянку покладає особливі сподівання.
 
"То я думаю, що мені за цей пай хтось стакан води подасть. Але намагаються забрати. І це по судах, 3 години по судах їздимо і вони все відкладають. Тільки суд до краю доходить, то все тільки починається. То ті адвокати їхні радгоспні або суддям відвід дають або недовіра суддям", - сказала Шевченко.
 
Судові спори між пайовиками та радгоспом тривають вже три роки. Селяни до останнього збираються відстоювати свої законні права.

 

новини партнерів

‡агрузка...

25 травня, 2019 субота

25 травня, 2019 субота

24 травня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати