//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вчені пропонують боротися з раком штучним кістковим мозком

Вчені з Базельського університету в Швейцарії представили штучну тканину, яка може імітувати функцію біологічної і створювати стовбурові клітини-попередники

Про це пише The Atlas.

Для функціонування штучного кісткового мозку людські мезенхімальні клітини, з яких і виходять клітини крові, об'єднали з тривимірним пористим керамічним каркасом. Цю модель людського кісткового мозку вчені помістили в перфузійний біореактор для з'єднання біологічного і синтетичного матеріалу.

В результаті з'ясувалося, що штучна тканина працювала протягом 20 днів, а також мала схожу молекулярну структуру з оригіналом. Надалі за допомогою цього дослідження можна буде дізнатися, як хвороби впливають на появу крові, а також знищують її.

"Тепер ми зможемо брати клітини хворої на рак людини і відтворювати моделі різних захворювань, щоб простежувати динаміку лікування і можливі шляхи розвитку хвороби", - розповів автор дослідження Іван Матрін.

Читайте також: Ковбаса викликає рак. Переконливі причини відмовитись від улюбленої їжі

  • Дослідники з Медичної школи Стенфорда нещодавно виявили, що активація T-лімфоцитів в злоякісних пухлинах знищує ракові клітини і дозволяє боротися навіть з віддаленими метастазами. Суть методу полягає в одночасній ін'єкції двох імуностимулюючих агентів безпосередньо в пухлину.
  • Також існують докази, що їжа на вашій тарілці може впливати на розростання раку або появу метастазів (поширення раку на інші частини тіла), вважають британські вчені з Кембриджу.
  • Група випускників Університету МакМастер в Канаді розробила прототип недорогого детектора раку шкіри, який діагностує захворювання за різницею температур.

новини партнерів

‡агрузка...

21 травня, 2019 вівторок

21 травня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати