live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вчені пропонують боротися з раком штучним кістковим мозком

Вчені з Базельського університету в Швейцарії представили штучну тканину, яка може імітувати функцію біологічної і створювати стовбурові клітини-попередники

Про це пише The Atlas.

Для функціонування штучного кісткового мозку людські мезенхімальні клітини, з яких і виходять клітини крові, об'єднали з тривимірним пористим керамічним каркасом. Цю модель людського кісткового мозку вчені помістили в перфузійний біореактор для з'єднання біологічного і синтетичного матеріалу.

В результаті з'ясувалося, що штучна тканина працювала протягом 20 днів, а також мала схожу молекулярну структуру з оригіналом. Надалі за допомогою цього дослідження можна буде дізнатися, як хвороби впливають на появу крові, а також знищують її.

"Тепер ми зможемо брати клітини хворої на рак людини і відтворювати моделі різних захворювань, щоб простежувати динаміку лікування і можливі шляхи розвитку хвороби", - розповів автор дослідження Іван Матрін.

Читайте також: Ковбаса викликає рак. Переконливі причини відмовитись від улюбленої їжі

  • Дослідники з Медичної школи Стенфорда нещодавно виявили, що активація T-лімфоцитів в злоякісних пухлинах знищує ракові клітини і дозволяє боротися навіть з віддаленими метастазами. Суть методу полягає в одночасній ін'єкції двох імуностимулюючих агентів безпосередньо в пухлину.
  • Також існують докази, що їжа на вашій тарілці може впливати на розростання раку або появу метастазів (поширення раку на інші частини тіла), вважають британські вчені з Кембриджу.
  • Група випускників Університету МакМастер в Канаді розробила прототип недорогого детектора раку шкіри, який діагностує захворювання за різницею температур.

новини партнерів

17 грудня, 2018 понеділок

17 грудня, 2018 понеділок

16 грудня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати