live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Японії престижний медуніверситет 8 років занижував жінкам вступні оцінки

Один із найпрестижніших медичних університетів Японії - Токійський медуніверситет - звинуватили в штучному заниженні жінкам оцінок на вступних іспитах

Про це повідомляє ВВС.

Найбільша щоденна газета Японії Yomiuri Shimbun оприлюднила доповідь, присвячену вивченню вступників. За даними видання,  Токійський медуніверситет почав змінювати результати у 2011 році, щоб гарантувати вступ на навчання не більше 30% абітурієнтів-жінок.

Газета повідомляє, що у 2018 році до університету вступила 141 особа і лише 30 жінок. Видання цитує джерело, згідно з яким посадовці навчального закладу домовилися скоротити кількість жінок-абітурієнтів через занепокоєння, що випускники-жінки не займатимуться медичною практикою.

"Багато жінок, які закінчили навчання, в кінцевому підсумку залишають медичну практику, щоб народжувати та виховувати дітей", - сказав співбесідник видання.

У 2010 році, до початку втручання у результати вступних іспитів, кількість жінок серед студентів становила близько 40%.

Скандал набув великого розголосу, оскільки активна участь жінок в економіці країни стала ключовим завданням програми прем'єр-міністра Сіндзо Абе. Дослідження показують, що лише 12,4% законодавців, високопосадовців та менеджерів у Японії - жінки.

Токійський медичний університет вже був під слідством за звинуваченнями у підкупі високопосадовця міністерства освіти Футоші Сано. Правоохоронці підозрюють, що чиновник допоміг університету отримати грант в обмін на вступ його сина. Саме під час цього розслідування була виявлена гендерна дискримінація.

новини партнерів

6 грудня, 2019 п'ятниця

5 грудня, 2019 четвер

6 грудня, 2019 п'ятниця

5 грудня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати