live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Facebook запустив курси для навчання підлітків цифровій грамотності

Facebook запустив "бібліотеку цифрової грамотності" - серію уроків, які мають допомогти навчити підлітків бути більш уважними, коли вони використовують різні сервіси і додатки в інтернеті

 Про це пише EnGadget.

Проект створили разом зі вченими з Центру дослідження інтернету при Гарвардському університеті і складається з 18 уроків.

Заняття тривають від 30 до 120 хвилин і підходять для формальної і неформальної форм навчання. Поки "Бібліотека цифровий грамотності" доступна тільки англійською мовою, проте в майбутньому Facebook обіцяє перекласти її ще на 45 мов.

Матеріали розбиті на кілька вікових груп і складаються з п'яти основних модулів: конфіденційність і репутація, дослідження ідентичності, формування позитивної репутації, безпеку і правила спілкування в соцмережах.

"Інтернет використовує більш 830 млн молодих людей, тому навчання цифрової грамотності - необхідність. Ми бачили, що може трапитися, коли підлітки недостатньо освічені в сфері безпеки і захисту особистих даних - такі користувачі украй сприйнятливі до шахрайських схем, пропаганди і фейковий новин. Вони ризикують своїми особистими даними, використовуючи небезпечні додатки, і стають залежними від соціальних мереж".

Курси будуть доступні в центрі безпеки і на ресурсній платформі цифрових ресурсів Беркмана Клейна. Компанія також працює над адаптацією уроків і створенням нових.

Facebook не вперше пропонує освітні ресурси, призначені для молоді. Нещодавно компанія також запустила свій  молодіжний портал , який надає навчальні матеріали безпосередньо підліткам. 

Читайте також: Фейсбукгейт. Як соцмережа для знайомства студентів стала політичною зброєю

  • Нагадаємо, 17 березня стало відомо, що британсько-американська компанія Cambridge Analytica зібрала у 2016 році дані профілів 50 млн користувачів соцмережі Facebook без їхньої згоди. Метою збору даних начебто було створення програмного забезпечення для передвиборчої кампанії кандидата у президенти США Дональда Трампа для передбачення електоральних рішень.
  • 2 травня політично-аналітична компанія Cambridge Analytica, яка опинилась у центрі скандалу з витоком даних 87 млн користувачів Facebook, оголосила про своє закриття.
  •  

новини партнерів

8 грудня, 2019 неділя

7 грудня, 2019 субота

8 грудня, 2019 неділя

7 грудня, 2019 субота

6 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати