live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Політолог розповів, яка Конституція України потрібна Путіну

Російський диктатор Володимир Путін волів би, щоб федералізація України була встановлена конституційним шляхом

Про це політичний експерт Сергій Таран заявив 2 вересня 2018 року в ефірі щотижневої програми "Студія Захід з Антоном Борковським" на телеканалі Еспресо.TV.

"Особливий статус Донбасу і механізми, які можна назвати федералізацією. Особливий статус регіонам усім. Ось це мрія Путіна - щоб була не одна Україна, а було багато земель, які між собою мало корелювали свою діяльність. Щоб у якогось регіону було право вето на зовнішню політику", - пояснив він.

За словами експерта, якби Путіну вдалося подібне, "по суті він би керував Україною".

При цьому, як наголосив Таран, політики, котрі на догоду Кремлю, реалізовуватимуть відповідні наміри вищого військово-політичного керівництва країни-агресора, пояснюватимуть українцям, що такі зміни територіального устрою потрібні нібито "заради миру":

"Якщо якийсь політик вийде до людей і скаже: "У нас буде мир, але треба тут трошки переписати Конституцію. Правда ж, нам нічого не важить? Життя наших людей дорожче... Ось з такої нібито моральної позиції говоритимуть українські політики, які будуть виконувати волю Путіна".

Однак, подібні інспіровані Московою промови про "мир" в Україні лунали вже у 90-их рр.

"Нам нав'язувала Росія тему того, що Україна ніколи ні з ким не воюватиме, що нам треба позбутися ядерного статусу, що нам не потрібна армія, що це "пережиток", а нам треба "людей годувати". Ось тоді ми позбулися армії, ми позбулися ядерного статусу. І в результаті отримали війну. Якщо ми зараз підемо на подібні поступки, то миру не буде, буде ще більша війна. Тоді у Путіна зрозуміють, що це працює, що Україна зараз готова йти на поступки і ця система тероризму і гібридної війни діє. І що він робитиме? Він буде далі вести війну, тому що це працюватиме. Якщо ж ми хочемо, щоб це не працювало, нам треба саму думку залишити, що можливо домовлятися з Путіним  та його терористами", - підсумував Таран.

новини партнерів

28 січня, 2020 вівторок

28 січня, 2020 вівторок

27 січня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати