//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Гройсман розповів, що зараз найбільше потрібне Україні

Відповідальність і конкретні справи потрібні сьогодні Україні задля підтримки зростання і зміцнення

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час виступу на 15-ій щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES), передає його прес-служба.

"З чого складається майбутнє? З сьогодення і нашого бачення того, яким ми хочемо його зустрічати. Але майбутнє пов’язане з відповідальністю. Це те, чого не вистачає Україні. Відповідальності. Не просто гучних і якісних промов, а конкретних справ", - сказав Гройсман.

Він нагадав, що рік тому - під час 14-ої зустрічі - він анонсував проведення п’яти ключових реформ - в освіті, медицині, пенсійному забезпеченні. І всі вони наразі на тій чи іншій стадії запровадження. 

Читайте такожДва роки уряду Гройсмана: досягнення та "хвости"

"За цей рік нам вдалося утримати стабільність і почати проводити реформи. Сьогодні важливо сказати, що зобов’язання виконуються. Чи стало майбутнє легше? Ні. Перед нами є виклики. Виклики безпеки і внутрішні виклики. Ми входимо в процес нових виборів. І ми знову перед вибором - як іти далі і де наша мета. І наша ціль - європейська родина. Тож нам треба відповідати цій цілі", - додав Гройсман.

Фундаментальними основами безпеки України він вважає "сильну армію, сильну національну економіку, яка має серйозний потенціал, демократію й демократичні інституції".

"І майбутні  вибори - це тест на демократію, право вибору і верховенство закону", - наголосив очільник уряду. 

За його словами, позитивна динаміка в економіці вже відчутна. Зростання за другий квартал становить 3,6%. А далі - серйозна робота з поліпшення ділового клімату, залучення інвестицій, в тому числі через приватизацію, зменшення інфляції і продовження фундаментальних реформ.

новини партнерів

‡агрузка...

18 червня, 2019 вівторок

17 червня, 2019 понеділок

18 червня, 2019 вівторок

17 червня, 2019 понеділок

16 червня, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати