live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Гройсман розповів, що зараз найбільше потрібне Україні

Відповідальність і конкретні справи потрібні сьогодні Україні задля підтримки зростання і зміцнення

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час виступу на 15-ій щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES), передає його прес-служба.

"З чого складається майбутнє? З сьогодення і нашого бачення того, яким ми хочемо його зустрічати. Але майбутнє пов’язане з відповідальністю. Це те, чого не вистачає Україні. Відповідальності. Не просто гучних і якісних промов, а конкретних справ", - сказав Гройсман.

Він нагадав, що рік тому - під час 14-ої зустрічі - він анонсував проведення п’яти ключових реформ - в освіті, медицині, пенсійному забезпеченні. І всі вони наразі на тій чи іншій стадії запровадження. 

Читайте такожДва роки уряду Гройсмана: досягнення та "хвости"

"За цей рік нам вдалося утримати стабільність і почати проводити реформи. Сьогодні важливо сказати, що зобов’язання виконуються. Чи стало майбутнє легше? Ні. Перед нами є виклики. Виклики безпеки і внутрішні виклики. Ми входимо в процес нових виборів. І ми знову перед вибором - як іти далі і де наша мета. І наша ціль - європейська родина. Тож нам треба відповідати цій цілі", - додав Гройсман.

Фундаментальними основами безпеки України він вважає "сильну армію, сильну національну економіку, яка має серйозний потенціал, демократію й демократичні інституції".

"І майбутні  вибори - це тест на демократію, право вибору і верховенство закону", - наголосив очільник уряду. 

За його словами, позитивна динаміка в економіці вже відчутна. Зростання за другий квартал становить 3,6%. А далі - серйозна робота з поліпшення ділового клімату, залучення інвестицій, в тому числі через приватизацію, зменшення інфляції і продовження фундаментальних реформ.

новини партнерів

‡агрузка...

20 жовтня, 2019 неділя

20 жовтня, 2019 неділя

19 жовтня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати