live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ДБР розпочне роботу в листопаді, – Труба

Державне бюро розслідувань відкриє перші провадження у листопаді цього року

Про це повідомив директор ДБР Роман Труба 18 вересня на засіданні комітету міністрів Ради Європи у Страсбурзі, повідомляє прес-служба відомства.

"Державне бюро розслідувань розпочне роботу як правоохоронний орган. Це відбудеться у листопаді цього року одразу після призначення на посади слідчих територіальних управлінь", – заявив Труба.

Як повідомляється, до ДБР мають обрати 1,5 тисячі співробітників, для цього оголошували конкурс на 674 посади, який вже добігає кінця. За словами Труби, обрано 320 переможців конкурсу і частина з них вже призначена на посаду.

"На завершальному етапі – співбесіди з кандидатами на посади слідчих територіальних управлінь Бюро. Потрібно близько місяця, щоб завершити цей конкурс", – сказав Труба.

За його словами, потрібно внести зміни до закону про ДБР, завершити формування територіальних управлінь та отримати приміщення, яке відповідає вимогам правоохоронного органу.

Однак, за словами Труби, не всі пункти буде виконано у найближчий час. Але у ДБР немає можливості чекати, тому орган розпочне роботу з тими ресурсами, які мають на даний момент.

  • Раніше повідомлялося, що зовнішня комісія обрала 27 переможців керівного складу Бюро - директорів територіальних органів та керівників управлінь центрального апарату. Згідно з законодавством, вони всі мали пройти перевірку державними органами влади.
  • Конкурсна комісія знищила поліграф-записи 27 кандидатів на керівні посади до Державного бюро розслідувань. Керівник ДБР Роман Труба відмовив конкурсній комісії у розгляді питання про призначення цих кандидатів на посади.
  • У липні Держбюро розслідувань оголосило конкурс на понад 40 керівних посад, серед яких очільники слідчих відділів та заступники керівників управлінь.
 

новини партнерів

3 липня, 2020 п'ятниця

3 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати