Збірна України розтрощила Болгарію у відборі ЧЄ з баскетболу

Жіноча збірна України впевнено перемогла Болгарію у відбірковому матчі чемпіонату Європи з баскетболу

Про це повідомляє Федерація баскетболу України.

Збірна України у Софії виграла першу половину. Дозволивши господаркам вийти в лідери у дебюті гри, гості почали грати агресивніше у другій частині десятихвилинки і відразу отримали перевагу, яку не відпускали до кінця першої половини матчу.

Триочковий кидок з сиреною від Аліни Ягупової наприкінці другої чверті відправив команди на перерву за 10 очок переваги нашої команди.

У третій чверті збірна України увімкнулася на повну. Команда Горана Бошковича дозволила суперницям набрати лише 5 очок, а сама заробила 24 бали, вирішивши в цьому матчі усі питання задовго до його закінчення.

У заключній чверті українки дозволили собі збавити оберти. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 86:60 на користь нашої команди.

У збірної України найрезультативнішою стала Аліна Ягупова, яка набрала 32 очка.

В заключному матчі кваліфікації ЧЄ-2019 збірна України 21 листопада на виїзді зіграє з Іспанією.