//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Європарламент рекомендує прийняти Румунію та Болгарію до Шенгену


фото: eutoday
Європейський парламент схвалив резолюцію, яка підтримує заявки Румунії та Болгарії на приєднання до Шенгенської зони

Про це повідомляє Balkan Insight.

Підкреслюють, що обидві держави виконали технічні вимоги і вступ не має бути прив'язаний до норм їхнього внутрішнього законодавства. У резолюції також є заклик до Європейської ради активізувати процес прийняття в Шенген Хорватії.

Для того, щоб рішення з цього питання було прийнято остаточно, його одноголосно повинні підтримати країни-члени ЄС на засіданні Ради Європейського Союзу.

З 2011 року це вже п'ята резолюція Європарламенту з рекомендаціями про прийняття Румунії та Болгарії до Шенгенського простору.

Зазначимо, що прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте раніше заявив, що його країна виступає проти вступу Румунії у Шенген через проблеми з корупцією у цій країні. Зміни в румунському законодавстві, які послабили роль антикорупційних органів і призвели до масових протестів, заслужили негативної оцінки в листопадовому звіті Європейської комісії.

  • У Шенгенській зоні – 26 європейських держав, які скасували прикордонний контроль між собою. Із країн ЄС до неї не входять Велика Британія, Ірландія, Кіпр, Хорватія, Румунія та Болгарія, але в ній є чотири країни, які не входять у Євросоюз – Ісландія, Швейцарія, Ліхтенштейн і Норвегія.

новини партнерів

‡агрузка...

26 травня, 2019 неділя

26 травня, 2019 неділя

25 травня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати