live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Давосі назвали суму всіх боргів у світі

Уряди всіх країн набрали $63 трлн боргів. І це лише близько чверті глобального боргового навантаження

Про це пише DT.UA.

На Всесвітньому економічному форумі в швейцарському Давосі учасники чергової дискусії спробували обговорити, наскільки людство підготовлене до можливості чергової фінансової кризи і яким чином можуть їй запобігти

Глобальна боргове навантаження значно вище, ніж до світової фінансової кризи, близько 225% ВВП. У світі накопичилося $247 трлн боргу, зокрема $63 трлн, взятих центральними урядами.

Заступник голови Комісії з регулювання цінних паперів Китаю Фан Сінхай сказав, що китайська економіка сповільниться цього року, але це не стане крахом. Цього року зростання, ймовірно, складе 6%.

Рей Даліо, засновник американської інвестиційної компанії Bridgewater Associates, зазначив, що є розумний шанс, що грошово-кредитна політика повинна буде стати простішою.

Даліо вважає, що є реальна проблема з точки зору кількості боргів, які США повинні будуть продати решті світу в найближчі кілька років. “Хто збирається купити цю суму боргу? Це буде проблемою. Нормальною еволюцією буде глобалізація”.

“За останні 40 років у Китаї не було значної фінансової кризи. Як це вдалося? У нас дуже низхідний підхід до управління фінансовими ризиками. Центральний уряд повсякчас підтримує зв’язок з фінансовим сектором. Якщо ризики накопичуються, втручається уряд. Якщо виникають коливання, ми швидко рухаємося, щоб стримати ризик, щоб він не поширювався на всю систему”, – сказав Фан Сінхай. “Саме так нам вдалося вирости, не наражаючись на великий фінансовий ризик. Там є урок, на який має поглянути решта світу”.

Читайте також: США найбільший боржник у світі і при цьому - найбільша економіка. Як маніпулюють показником держборгу

новини партнерів

‡агрузка...

19 жовтня, 2019 субота

19 жовтня, 2019 субота

18 жовтня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати