live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Порошенко виявився найгрошовитішим кандидатом, - "Чесно"


фото: REUTERS
Петро Порошенко виявився кандидатом у президенти України із найбільшим виборчим фондом - 415,6 млн грн

Про це повідомляє громадський рух "Чесно".

Лідером за розміром виборчого фонду є чинний президент Петро Порошенко, який на 100% профінансував кампанію з власної кишені. З 8 лютого до 18 березня самовисуванець Порошенко перерахував у свій виборчий фонд 415 мільйонів гривень. 

Розмір виборчого фонду Юлії Тимошенко, згідно з її проміжним фінансовим звітом, становить 164 мільйони гривень. Це на 250 мільйонів менше, ніж у Петра Порошенка. Всі кошти на виборчий фонд Тимошенко надійшли з рахунків партії "Батьківщина". Це означає, що реально походження коштів на кампанію Тимошенко неможливо дізнатися аж до середини травня, коли "Батьківщина" подасть свій фінзвіт за І квартал 2019 року до НАЗК.

Третє місце рейтингу займає Володимир Зеленський. Виборчий фонд Володимира Зеленського наповнювався  з різних джерел. Найбільше — понад 68 мільйонів — на накопичувальний рахунок виборчого фонду перерахували фізичні особи. Ще майже 16 мільйонів Зеленському на кампанію перерахувала партія "Слуга народу". Походження цих коштів з'ясується також уже після виборів, коли партія подасть до НАЗК свій фінзвіт. З власної кишені на вибори Зеленський виклав 11,5 мільйонів.

Сергій Тарута зібрав на 4 мільйони гривень менше за Володимира Зеленського. З моменту реєстрації і до 18 березня на накопичувальний рахунок виборчого фонду Тарути надійшло понад 98 мільйонів гривень. Левова частка коштів, 57 мільйонів, надійшла від фізичних осіб. Майже 33 мільйони Тарута вклав у кампанію з власної кишені. Ще 7 мільйонів кандидату перерахувала партія "Основа".

Замикає п'ятірку найгрошовитіших кандидатів висуванець партії УКРОП Олександр Шевченко. На його виборчий рахунок надійшло 66 мільйонів. Власних коштів у кампанію Олександр Шевченко, як свідчить звіт, не вкладав. 38,5 мільйонів на його виборчий рахунок перерахувала партія УКРОП. 27,6 мільйона Шевченку надійшло від фізичних та юридичних осіб.

новини партнерів

‡агрузка...

17 жовтня, 2019 четвер

16 жовтня, 2019 середа

17 жовтня, 2019 четвер

16 жовтня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати