live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Земля - це просто галактичний зоопарк: вчені висунули нову гіпотезу

Вчені з науково-дослідницької організації METI (Messaging Extraterrestrial Intelligence) висунули гіпотезу, що Земля може бути величезним галактичним зоопарком

Про це пише ScienceAlert.

METI - великий міжнародний проект, в рамках якого вчені відправляють в космос сигнали з інформацією про Землю для пошуку інопланетян. За час існування - з 1970-х років - вчені відправили кілька десятків послань до різних зірок, в основному у вигляді потужних радіосигналів.

У Всесвіті існують мільярди зірок, проте на Землі за ці десятиліття жодного разу не отримали сигнал з будь-якої з них. Одним з пояснень цього може стати розміщення Землі в спеціальному "галактичному зоопарку" із забороною на контакти, вважають астрофізики.

Гіпотеза галактичного зоопарку зародилася в науковому середовищі ще з 1970-х років, однак її неможливо ніяк довести. Сама гіпотеза зоопарку передбачає наявність у Всесвіті інопланетного життя такого рівня, що воно просто не хоче контактувати з людьми, вважаючи за краще спостерігати або моделювати на людстві різні ситуації.

  • Незвичайний нахил Урана, який відрізняє його орбіту від інших у Сонячній системі, може бути пов'язаний із зіткненням з величезною крижаною протопланетою, вдвічі важчою за Землю.
  • Вперше отримали фото новонародженої планети: європейські астрономи вперше в історії сфотографували планету на етапі формування в протопланетному диску, що оточує молоду зірку
  • Вчені стверджують, що знайшли докази існування водяних гейзерів на найменшому з чотирьох найбільших супутників Юпітера, які називаються галілеєвими, Європі.
  • Дізнайтесь, як це - летіти крізь Туманність Оріона. Астрономи і фахівці з візуалізації NASA скомбінували дані з космічних телескопів Hubble і Spitzer (видимий і інфрачервоний діапазони) і створили відео такого польоту

новини партнерів

25 вересня, 2020 п'ятниця

25 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати