live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В уряді заявили, що чорнобильський "саркофаг" готовий на 99%

Новий безпечний конфайнмент "Укриття", який успішно пройшов пробну 72-годинну експлуатацію, готовий на 99%
Про це повідомляється на Урядовому порталі.

"Наш уряд завершив проект "Укриття", ми відновили весь комплекс заходів, щоб забезпечити безпеку для життя і здоров’я людей. Зараз ситуація повністю стабільна. Ми разом з міжнародними партнерами впроваджуємо новітні технології та рішення для подолання наслідків аварії на ЧАЕС", - сказав глава уряду Володимир Гройсман.

Він сказав, що впровадження всіх заходів безпеки триватиме і надалі.

Гройсман також подякував ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які з перших хвилин аварії мужньо виконали свій обов’язок.

Під час поїздки він відвідав новий безпечний конфайнмент "Укриття", який успішно пройшов пробну 72-годинну експлуатацію. Проект готовий на 99%, завершення робіт планується у травні-червні 2019 року.

Гройсман відвідав будівництво центрального сховища відпрацьованого ядерного палива та комплекс із переробки та захоронення радіоактивних відходів "Вектор".

Український уряд разом із міжнародними партнерами реалізує низку важливих безпекових та економічних проектів у Чорнобильській зоні.

Зокрема, завершується спорудження нового безпечного конфайнмента, сховища відпрацьованого ядерного палива СВЯП-2, ведуться активні роботи зі спорудження Центрального сховища відпрацьованого ядерного палива, розвивається альтернативна енергетика.

Нагадаємо, що сьогодні, 26 квітня, день Чорнобильської трагедії. Чорнобильська катастрофа - техногенна екологічно-гуманітарна катастрофа, спричинена двома тепловими вибухами і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, розташованої на території УРСР, в ніч на 26 квітня 1986 року.

новини партнерів

19 вересня, 2020 субота

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати