live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ПриватБанк перерахує до держбюджету 11,5 млрд грн дивідендів


фото: finclub
ПриватБанк направить 11,5 млрд грн чистого прибутку за 2018 на виплату дивідендів державі

Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

Державний ПриватБанк направить 90% чистого прибутку (11,5 млрд грн) за 2018 на виплату дивідендів акціонеру банку - державі в особі Міністерства фінансів.

Відповідно до річної звітності банку, підтвердженої аудиторською компанією E&Y, його чистий прибуток за підсумками 2018 становить 12,8 млрд грн.

Чисті активи ПриватБанку на початок 2019 року становлять 278 млрд грн, зобов'язання - 246,5 млрд грн, капітал - 31,5 млрд грн.

  • Нагадаємо, 18 квітня Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до Національного банку України та Кабінету міністрів України щодо неправомірності націоналізації "ПриватБанку".

  • Громадський рух "ЧЕСНО" повідомив, судді, які визнали незаконною націоналізацію "ПриватБанку" та задовольнили позов мільярдера Ігоря Коломойського до Нацбанку та Кабміну, є недоброчесними.

  • 20 квітня Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про розірвання договору особистої поруки Ігоря Коломойського за кредитами рефінансування ПриватБанку на 9,2 млрд грн.

  • Скасування націоналізації ПриватБанку призведе до зриву програми співпраці з МВФ та скорочення взаємодії України з іншими міжнародними фінансовими інституціями, вважають аналітики рейтингового агентства Moody's.

  • Екс-очільниця Національного банку України Валерія Гонтарева вважає, що у разі скасування націоналізації ПриватБанк можуть ліквідувати.

  • 26 квітня Ігор Коломойський подав 5 нових позовів до Господарського суду Києва проти НБУ та ПриватБанку, що оскаржують п'ять кредитних договорів та його особисту поруку за ними.

новини партнерів

2 квітня, 2020 четвер

2 квітня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати