live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Підвищення рівня світового океану змусить мігрувати 187 млн людей

Підвищення рівня світового океану в найближчі 100 років може привести до міграції 187 млн ​​осіб по всьому світу

Про це пише Business Insider з посиланням на дослідження німецьких кліматологів з Потсдамського університету.

Гренландський і антарктичний льодовикові щити тануть в шість разів швидше, ніж раніше вважалося. Щорічно крижаний щит Землі зменшується на 268 млрд тонн льоду. При цьому в 1980-х роках Антарктида втрачала не більше 40 млрд тонн льоду на рік

У своєму новому дослідженні кліматологи розповіли, що при найгіршому сценарії, при якому за наступні 80 років Земля нагріється ще на 5 градусів за Цельсієм, рівень моря підніметься на два метри.

Підйом рівня моря на 2 метри призведе до того, що найбільші міста в світі - такі як Нью-Йорк і Шанхай, виявляться під водою, а кількість людей, яким доведеться переїхати в інші регіони, складе мінімум 187 млн ​​осіб.

При підвищенні рівня океану на два метри суша втратить більше 1,8 млн кв / км - це більше, ніж Франція, Німеччина, Іспанія і Великобританія разом узяті.

Під воду можуть піти, крім Шанхаю і Нью-Йорка, Лондонн, Амстердам, Венеція. Крім того, підвищення рівня океану повністю затопить малі тихоокеанські острівні держави, такі як Вануату, а дельта річки Ніл в Африці затопить багато оазисів, завдяки яким і живе місцеве населення.

новини партнерів

10 липня, 2020 п'ятниця

10 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати