live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Княжицький: Відповідальна політика - покликання українських державників

Микола Княжицький
Про це в пятницю, 14 червня сказав ініціатор ІІ Міжнародного Форуму Центральної та Східної Європи "Via Carpatia 2019" Микола Княжицький під час відкриття міжнародної конференції "Коло Вінценза. Україна на переломі"

"На конференцію "Коло Вінценза" приїдуть відповідальні політики радитися,  яким чином зберегти Україну та проводити відповідальну політику. Ми будемо говорити про непростий сучасний стан України, коли вона знову стала заручником у боротьбі між Сходом і Заходом, і   кожна іноземна держава намагається втрутитися в нашу внутрішню політику", - сказав він.

Микола Княжицький також розповів в чому полягає ідея міжнародної конференції "Коло Вінценза", та чому її вже вдруге проводять саме у Верховині на Івано-Франківщині:

"Ці всі села навколо  завжди були місцем, куди приїжджали видатні українці говорити про майбутнє незалежної України. Недаремно Станіслав Вінценз, іменем якого названа конференція, став автором ідеї обєднаної родинної Європи. І ми вирішили цю традицію продовжити", - сказав Княжицький.

Метою Форуму є відродити Верховинщину і гуцульский край, як духовне серце України, нагадати українцям про те,  що гуцульска культура є унікальною, і вона зберігалася протягом кількох століть, зазначив іниціатор Форуму.
У конференції візьмуть участь українські та європейські політики та інтелектуали, дипломати та громадські діячі.

Нагадаємо, Міжнародний Форум Центральної та Східної Європи  "VIA CARPATIA" -  відбувається просто неба серед карпатських гір у прікарпатській Верховині. В рамках Форуму традиційно проходить низка культурно-мистецьких заходів та науково-практична конференція "Коло Вінценза". Захід триватиме з 14 по 16 червня.

 

новини партнерів

‡агрузка...

13 жовтня, 2019 неділя

13 жовтня, 2019 неділя

12 жовтня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати