live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Четвертий номер списку "Слуги народу" заявив, що не поважає Коломойського


фото: radiosvoboda.org
Четвертий номер у виборчому списку "Слуги народу" Давид Арахамія заявив, що не поважає олігарха Ігоря Коломойського

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

"Я не поважаю Коломойського. Бо коли я прилетів у Дніпро і побачив, у якому стані Дніпровський аеропорт, якщо це рідне місто такої заможної людини, то я вважаю, що йому просто «по фігу». Якщо йому «по фігу» на своє місто, то як йому може бути не "по фігу" на свою країну?" – сказав Арахамія, відомий своєю підприємницькою та волонтерською діяльністю.

Арахамія наголосив, що перш ніж погодитися приєднатися до президентської партії, питання її зав’язків з Коломойським було одним з вирішальним для нього.

"Дві речі, які мене турбували перед тим, як я міг погодитися чи не погодитися приєднуватися до команди. Це зв’язки з Коломойським. І друге – це ставлення до Росії. Тобто дві мої червоні лінії. З Коломойським – він (Зеленський – ред.) мені відверто сказав, що вони партнери по "Кварталу" були, не партнери, а він надавав канал, час, тому вони знайомі. Але каже: ти ще подивишся, коли з часом побачиш мої зв’язки з Коломойським з точки зору, як я буду діяти", – сказав Арахамія.

Кандидат у депутати зазначив, що сам ніяк не пов’язаний з олігархом, і додав, що познайомився з ним багато років тому, коли співпрацював із "Приватбанком".

"Я кажу завжди, що я з Коломойським знайомий через "Приват-24", і то в минулому. Я бачився з Коломойським у 2014 році. Була перша зустріч волонтерів з президентом Порошенком. Коломойський був тоді губернатором. І всі губернатори у першому ряду сиділи", – сказав Арахамія.

новини партнерів

14 серпня, 2020 п'ятниця

14 серпня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати