live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Нафтогаз зірвав Газпрому випуск євробондів

Російський “Газпром” готується до випуску нових єврооблігацій та змінить юрисдикцію цього випуску з Люксембургу на Велику Британію

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Окружний суд Люксембургу 8 липня відхилив скаргу Газпрому та підтвердив арешт активів російського монополіста на території країни в рамках примусового виконання рішення Стокгольмського арбітражу.

У лютому Нафтогаз повідомив люксембурзьким підрозділам найбільших банків і Gaz Capital S.A. (Емітент нинішньої програми євробондів) про арешт заборгованості і активів Газпрому в країні. Після цього російський монополіст ще не розміщував нових євробондів.

У березні Високий суд Англії та Уельсу відмовився заарештовувати активи Газпрому в рамках суперечки російського монополіста з Нафтогазом в Стокгольмському арбітражі, до завершення справи в апеляційній інстанції.

  • Нагадаємо, 28 лютого Стокгольмський арбітраж задовольнив вимогу НАК "Нафтогаз України" щодо компенсації за недопоставлені російським "Газпромом" обсяги газу для транзиту. Арбітраж присудив сплатити на користь "Нафтогазу" $4,63 млрд.

  • За підсумками двох арбітражних спорів між компаніями на постачання і транзит газу "Газпром" зобов'язаний виплатити $2,56 млрд. "Газпром" зарезервував $4,7 млрд для штрафу Стокгольмського арбітражу.

  • Станом на кінець травня борг російського монополіста Газпрому перед НАК “Нафтогаз України” після рішення Стокгольмського арбітражу у справах про постачання та транзит газу через пеню перевищив $2,8 млрд.

  • У липні суди Нідерландів і Люксембургу відхилили апеляції "Газпрому" у справах про примусове виконання рішення Стокгольмського арбітражу.

новини партнерів

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати