Фракція "Слуга народу" повторно розгляне відставку Яременка

Питання звільнення народного депутата Богдана Яременка з поста голови комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики повторно розглянуть на засіданні фракції "Слуга народу"

Про це розповів голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, передає РБК-Україна.

За його словами, фракція не проговорила це питання.

"Ми трохи не підготувались і не проговорили це питання на фракції. Зараз трошки збились з голосуванням. Будемо шукати рішення, чи інші кандидатури,чи повторно ставити - ще не визначено. Ми будемо вирішувати це всією фракцією", - заявив Арахамія .

За його словами, фракція планує зібратись перед наступним пленарним тижнем, який триватиме з 16 по 20 грудня.

  • 30 жовтня у соцмережах з'явилось листування народного депутата від "Слуги народу" Богдана Яременка під час засідання Верховної Ради з, начебто, повією.
  • Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія бачить три варіанти вирішення скандалу навколо депутата Богдана Яременка, і рішення прийме фракція.
  • "Голос”, “Батьківщина” і “ЄС” закликали звільнити Яременка з посади голови комітету Ради.
  • Народний депутат від фракції "Слуга народу" Богдан Яременко написав заяву про складення повноважень голови комітету Ради з питань закордонних справ.
  • Фракція "Слуга народу" на засіданні ухвалила рішення про переобрання голови Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Верховної Ради.
  • Лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія сказав, що парламент не встиг зняти Богдана Яременка з поста голови комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.
  • Головою комітету Верховної ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва стан Єлизавета Ясько.

новини партнерів

27 січня, 2021 середа

26 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати