live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Експерти визнали "нікчемними" докази МВС у справі Шеремета, - адвокат Дугарь


фото: reuters
Адвокат підозрюваної у справі Шеремета Яни Дугарь опублікував висновки "фахівців-науковців з криміналістичних експертиз", які стверджують, що експертизи, надані стороною обвинувачення, не можуть бути доказами в суді

Про це йдеться на сторінці адвокатського об’єднання OK LEGAL Ореховський та Коломієць у Facebook.

"Це рецензія від фахівців-науковців з криміналістичних експертиз з понад 30-літнім досвідом, які дорожать репутацією і є незалежними від МВС", - йдеться у тексті повідомлення.

Психологічна експертиза від МВС, досліджувала суто рухові характеристики, які, як стверджується самі по собі, взагалі не можуть бути предметом психологічної експертизи.

Залучені стороною захисту фахівці, також наполягають, що у портретній частині експертизи пропущено цілий етап з методики дослідження. Вони стверджують, що зображення порівнюваних облич мають різні розміри та відтворені у різних ракурсах.

"Незалежні експерти відтак вважають експертизу від МВС необгрунтованою, неповною, та необ’єктивною, яка не відповідає закону "Про судову експертизу", КПК. Такою, що, на їх думку, не може слугувати джерелом доказів у справі, - йдеться у повідомленні.

В кінці документа вказано, що дослідження проводилося двома судовими експертами вищого кваліфікаційного класу. Дослідження експертиз завершено 9 січня, а 13 було передано стороні обвинувачення і суду.

Адвокат Віталій Коломієць повідомив, що рецензію на експертизу МВС склали  "фахівці-науковці з криміналістичних експертиз з понад 30-літнім досвідом, які дорожать репутацією і є незалежними від МВС".

Називати їхні імена адвокат відмовився.

null

null

новини партнерів

13 серпня, 2020 четвер

13 серпня, 2020 четвер

12 серпня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати