live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Усі рахунки та активи Укртрансгазу арештували


фото: ukranews
АТ "Укртрансгаз" звернулося до Ради національної безпеки і оборони України через арешти всіх рахунків та активів підприємства

Про це повідомила пресслужба компанії.

“Арешти всіх рахунків, рухомого та нерухомого майна компанії ставлять під загрозу функціонування підземних газосховищ в розпал опалювального сезону. Це загроза енергетичній безпеці країни”, - прокоментували в “Нафтогазі”.

Як зазначили в прес-службі, після виділення діяльності з транспортування газу в юридично відокремлену компанію ТОВ "Оператор ГТС України", робота "Укртрансгазу" серйозно ускладнилася через активізацію дій третіх осіб щодо заволодіння майном Укртрансгазу.

Наразі найбільш масштабною є вимога 2 336 млн грн на користь ТОВ "Фінансова компанія "Фін - Інвест". арешт приватним виконавцем рахунків підприємства вже призвів до втрати 50,3 млн грн.

“Укртрансгаз” звернувся до РНБО з проханням захистити компанію.

  • Нагадаємо, наприкінці 2019 року відбувся анбандлінг "Нафтогазу",  у результаті якого з компанії вивели газотранспортну систему. З 1 січня 2020 року транзитом газу займається компанія "Оператор ГТС України", підконтрольна Мінфіну. Разом з тим, "Нафтогаз" зберіг контроль за підземними газовими сховищами, а також видобутком газу і нафти.

новини партнерів

20 вересня, 2020 неділя

19 вересня, 2020 субота

20 вересня, 2020 неділя

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати