live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Апеляційний господарський суд скасував арешт рахунків та майна "Укртрансгазу"

Північний апеляційний господарський суд задовольнив скарги акціонерного товариства "Укртрансгаз" у справі щодо стягнення з підприємства 2 млрд грн

Про це повідомляє пресслужба "Нафтогаза" у Twitter.

"Північний апеляційний господарський суд задовільнив апеляційні скарги Укртрансгазу у справі №17/32 щодо неправомірного стягнення з підприємства 2 млрд грн", -  йдеться у повідомленні.

Зазначається, що суд скасував попередні ухвали про заміну способу виконання рішення та про зміну сторони виконавчого провадження, які були винесені на користь позивачів.

"Укртрансгаз" повідомляє, що з їхніх рахунків вже списали понад 226 млн грн.

"Зараз "Укртрансгаз" очікує на розблокування своїх рахунків державним виконавцем. Станом на сьогодні з рахунків УТГ вже списано більше 226 млн грн на користь приватних компаній-позивачів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що після ухвали суду "Укртрансгаз" спробує повернути списані кошти.

  • Нагадаємо, наприкінці 2019 року відбувся анбандлінг "Нафтогазу",  у результаті якого з компанії вивели газотранспортну систему. З 1 січня 2020 року транзитом газу займається компанія "Оператор ГТС України", підконтрольна Мінфіну. Разом з тим, "Нафтогаз" зберіг контроль за підземними газовими сховищами, а також видобутком газу і нафти.
  • Згодом, АТ "Укртрансгаз" звернулося до Ради національної безпеки і оборони України через арешти всіх рахунків та активів підприємства.
  • Служба безпеки України у взаємодії з керівництвом міністерства фінансів України попередила протиправну оборудку із привласнення природного газу на 250 млн грн.

новини партнерів

29 вересня, 2020 вівторок

29 вересня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати