Мера Черкас Бондаренка позбавили допуску до держтаємниці

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що СБУ надіслала йому лист про скасування допуску до державної таємниці, у правоохоронному органі це підтвердили

Про це повідомляє Суспільне.

"Я, коли прийшов на роботу, отримав два цікавих листи. Перший – про скасуванню Бондаренку допуску до державної таємниці, від СБУ. Цікавий лист, я розумію, що Служба безпеки замість того, щоб займатися пошуком шпигунів, вона зранку і до ночі зайнята головою міста Черкаси, за те що він посмів, все таки, послабити карантин", - сказав він у відеозверненні.

Речниця СБУ у Черкаській області Катерина Дрога у коментарі  зазначила, що управління виявило невиконання Бондаренком обов’язків щодо державної таємниці. 

Співробітниками Управління були раніше направлені інформування щодо приведення до відповідності стану охорони держтаємниці в Черкаській міській раді.

"Однак, міським головою продовжувалися порушення вимог закону України "Про державну таємницю"  щодо організації та забезпечення режиму секретності в органах державної влади та органах місцевого самоврядування. Отже, зважаючи на виявлені порушення вимог законодавства про державну таємницю, Бондаренку скасовано доступ до державної таємниці", - сказала речниця.

  • Нагадаємо, 2 травня у Черкасах міська влада зняла карантинні обмеження,  у т.ч. на пересування у громадському транспорті для всіх працюючих громадян. У відповідь Нацполіція відкрила провадження за 325 статтею Кримінального кодексу України.
  • На понеділок, 4 травня, Бондаренка викликали на допит. Міські осередки опозиційних партій та рухів збираються йти туди разом із ним - "усім містом".
  • Мер Черкас Бондаренко звернувся до Зеленського: "Черкаси будуть чинити опір".
  • 7 травня Черкаський окружний адміністративний суд скасував рішення виконавчого комітету міськради щодо послаблення карантинних обмежень в місті.
  • 20 травня на пресконференції Володимир Зеленський розповів про ставлення до мера Черкас Анатолія Бондаренка через ситуацію з карантином.
  • Згодом, мер Черкас Анатолій Бондаренко опублікував відповідь президентові Володимиру Зеленському з приводу 19 кримінальних проваджень проти нього.
  •  Бондаренко подав до суду на президента Володимира Зеленського позов про захист честі та гідності.
  • Бондаренко заявив, що єдине кримінальне провадження, порушене проти нього експрокурором області Сергієм Овчаренком, закрите.

 

новини партнерів

6 березня, 2021 субота

5 березня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати