Я за один стіл з такими бандитами не сяду, - Зеленський про мера Черкас


фото: president.gov.ua
Володимир Зеленський розповів про ставлення до мера Черкас Анатолія Бондаренка через ситуацію з карантином

Про це президент Зеленський розповів на пресконференції, передає Еспресо.TV.

На запитання журналіста, чи достатньо Зеленському однієї каденції на виконання всіх обіцянок та чи вірить президент у народовладдя, як вірив перед виборами, чи його розчарували історії з Черкасами та Санжарами, той відповів:

"Розчаровують не принципи і бажання, народовладдя повинно бути, якщо ми йдемо до лібералізації нашої країни, і якщо ми бачимо таку демократичну вільну країну. Так, вона суперечлива, вона складна. Розчаровують люди".

Про мера Черкас Зеленський заявив наступне:

"Я навіть не просто не можу говорити про мера Черкас. Я не знаю, навіть, як говорити, коли міський голова має 19 кримінальних проваджень. Хто це? Я за один стіл з такими бандитами не сяду. Його обрали - це народ. Будь-ласка, обирайте бандитів якщо хочете".

Зеленський додав, що вважає поводження мера Черкас некоректним і розповів, що центральна влада розмовляла з кожним міським головою перед карантином.

  • Нагадаємо, 2 травня у Черкасах міська влада зняла карантинні обмеження,  у т.ч. на пересування у громадському транспорті для всіх працюючих громадян. У відповідь Нацполіція відкрила провадження за 325 статтею Кримінального кодексу України.
  • На понеділок, 4 травня, Бондаренка викликано на допит. Міські осередки опозиційний партій та рухів збираються йти туди разом із ним - "усім містом"
  • Мер Черкас Бондаренко звернувся до Зеленського: "Черкаси будуть чинити опір"
  • 7 травня Черкаський окружний адміністративний суд скасував рішення виконавчого комітету міськради щодо послаблення карантинних обмежень в місті.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

16 січня, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати