"Зальцбург" втратив очки у матчі Ліги чемпіонів з московським "Локомотивом"

У 1-му турі групового етапу Ліги чемпіонів австрійський "Зальцбург" і московський "Локомотив" зіграли внічию з рахунком 2:2

Австрійський клуб першим пропустив, португальський форвард "Локомотиву" Едер на 19-й хвилині відкрив рахунок у матчі. Наприкінці другого тайму "Зальцбург" зрівняв рахунок, Домінік Собослай потужним ударом відправив м'яч у сітку воріт московського клубу.

На 50-й хвилині 33-річний Златко Юнузович в один дотик пробив по воротах і вивів австрійський клуб вперед. Проте стримати рідкісні атаки росіян "Зальцбургу" не вдалось. У середині другого тайму Віталій Лисакович зрівняв рахунок у матчі.

У наступному турі "Зальцбург" зіграє у Мадриді проти "Атлетико", а "Локомотив" прийме у Москві мюнхенську "Баварію". Матчі відбудуться 27 жовтня.