Голова КС Тупицький відмовився прийти на допит в ДБР


фото: rbc.ua
30 жовтня голова Конституційного суду Олександр Тупицький заявив, що не прийде на допит в ДБР

Про це голова Конституційного суду Олександр Тупицький заявив на прес-конференції, передає Еспресо.TV.

"Я попрошу вас не дивуватися, що я не з'явлюся на допит. Чому? Фактично, оприлюднено мені підозру. Який же я свідок після цього?", - сказав Тупицький.

Глава КС зазначив, що напередодні ввечері його розшукували двоє слідчих ДБР.

Читайте також: ДБР викликало голову КСУ Тупицького на допит щодо можливої участі в злочинній організації

"Вчора ввечері, о 11 годині ночі, мене шукають двоє слідчих для вручення повістки в якості свідка. Коли сьогодні в суд надійшла офіційна повістка по електронній пошті. Навіщо об 11 годині ночі шукати голову суду, заходити в будинок, де є консьєрж, випитувати, як глава суду приїжджає - з охороною чи ні, якими під'їздами користується, в який час це відбувається. Це двоє слідчих Державного бюро розслідувань. як тільки вони якимось чином дізнаються телефон моєї дружини і скидають цю повістку на WhatsApp їй, в ефірі відразу йде коментар, чому викликають, на офіційному веб-сайті ДБР, чому викликають главу КС. За перевірку до причетності до злочинів, які перевіряються в системі господарських судів, де я раніше працював. Це про автоматичний розподіл та інше", - прокоментував він.

Тупицький уточнив, що справа, про яку йде мова, зачіпає події 2013-2014 років, за якими він вже двічі був допитаний.

"Мене допитував відділ Горбатюка. Ви розумієте, що це відділ, який не підкорявся навіть генеральному прокурору Луценко. І якби там була підозра, я б там уже був з підозрою. Рябошапка перевіряв це питання, по провокації певних осіб. Не було вручено підозру ", - додав Тупицький.

"Тому діє процесуальний закон - є підстави, є процесуальне керівництво генеральної прокуратури, тоді будь ласка - допити, захист і так далі", - резюмував Тупицький.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

3 грудня, 2020 четвер

3 грудня, 2020 четвер

2 грудня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати