У Раді збирають підписи за відставку уряду Шмигаля


фото: eurosolidarity.org
За словами народного депутата від партії "Європейська Солідарність" Олексія Гончаренка, у Раді зібрали вже 80 підписів за відставку теперішнього уряду

Про це у Facebook повідомив народний депутат партії "Європейська Солідарність" Олексій Гончаренко.

"Вимагаємо, щоб цей уряд пішов у відставку! Самодіяльність цього "студентського гуртка КВН" просто знищує країну", - написав Гончаренко.

Він підкреслив, що локдаун вихідного дня є "нокдауном для всієї економіки, малого бізнесу та сфери обслуговування".

За словами Гончаренка, теперішній уряд, беручи за приклад Німеччину, США та інші країни, де дійсно посилили норми карантину, не беруть до уваги, що там для бізнесу зробили податкові канікули, виплачують компенсації та роблять інші кроки на зустріч.

"А у нас що? Терміново зачинили тисячі бізнесів по всій Україні та чхати хотіли на те, що десятки тисяч людей лишаються без роботи та без коштів для існування", - наголосив Гончаренко.

Так, на думку народного депутата, теперішній уряд потрібно відправити не лише на ізоляцію, але й у відставку. За його словами, вже 80 народних депутатів підписали постанову щодо звільнення уряду.

"Закликаю колег приєднуватися. Час по-дорослому боротися з пандемією та рятувати Україну від непрофесіоналізму та дилетантства", - закликав Гончаренко.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

1 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати