Дива не сталося. Навального взяла під варту пенітенціарна служба РФ


фото: Kira_Yarmysh / Twitter
Російський опозиціонер, засновник "Фонду боротьби з корупцією" Олексій Навальний був офіційно затриманий співробітниками російської Федеральної служби виконання покарань (рос. "ФСІН") ввечері у неділю, 17 січня 2021 року, під час проходження паспортного контролю на виході з московського летовища Шереметьєво

Пояснення дій правоохоронців наведено на сайті відомства, передає Еспресо.TV.

Причиною затримання політика названо "багаторазові порушення випробувального терміну".

"Подальшу міру запобіжного заходу визначить суд. До рішення суд він перебуватиме під вартою", - наголошує пенітенціарна служба РФ.

Читайте і дивітьсяНавальний прилетів у Шереметьєво. ВІДЕО

Зокрема, під "багаторазовими порушеннями" мається на увазі нібито неявка Навального на періодичну обов'язкову реєстрацію, яку він має проходити як засуджений до умовного терміну. 

Як наголошує у себе на фейсбуці представник Олексія Навального Леонід Волков, йдеться про політично вмотивовану справу "Ів Роше", по якій Європейський суд з прав людини виніс рішення на користь опозиціонера.

Читайте такожНавального посадять або вб'ють, бо Путін наслідує не Брежнєва, а Сталіна, - російський опозиціонер Яковенко

"Але це все, зрозуміло, дрібниці, які не мають жодного значення.

За обговоренням усього цього лушпиння ми маємо не забувати великої картини. Вона полягає ось у чому:

- Путін доручив вбити Навального, у ФСБшників не вийшло.

- Навальний не лише вижив, а й мав нахабство розслідувати власне отруєння.

- Зараз Навального затримали в порушення усіх процедур та здорового глузду саме за те, що він вижив і повернувся", - підсумував Волков.

Довідка

За даними міжнародної команди розслідувачів Bellingcat, Навального труїли чинні співробітники спецслужб Росії. Він зателефонував одному з них, і той підтвердив попередні підозри. 

Натомість президент РФ Володимир Путін публічно заявив, що контррозвідники стежили за Навальним, одначе, як стверджує глава російської держави, наказу на вчинення замаху нібито не отримували.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати