Зеленський доручив провести повний аудит діючих тарифів в Україні

Президент України Володимир Зеленський доручив провести повний аудит діючих тарифів в Україні заступнику керівника Офісу президента Кирилу Тимошенку

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

"Глава держави доручає заступнику керівника офісу президента України Кирилу Тимошенку, відповідального за регіональну політику, провести повний аудит наявних тарифів у місті Києві та в усіх областях України, зіставити ціноутворення за різні проміжки часу, а також отримати вичерпні роз'яснення від відповідних керівників на місцях по завищених тарифів і тарифної політики в цілому. Передусім це стосується саме тарифів на опалення, побутовий газ та користування пасажирським транспортом", - йдеться в повідомленні.

Пресслужба зазначає, що окрему увагу слід приділити "таким специфічним непрозорим "тарифним проєктам" окремих очільників міст, як стягнення коштів за евакуацію авто, за користування загальнодоступними частинами громадського простору тощо".

Кабінет міністрів України запропонував всім категоріям громадян "можливість для істотного зниження ціни на газ і опалення".

"Завданням всіх представників системи державної влади є робота в інтересах громадян. Нагадуємо, що якість управлінської роботи на місцях не може вимірюватися листуванням і спогадами в ЗМІ, а має конкретне вираження в платіжках", - зазначили в ОП.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

25 лютого, 2021 четвер

24 лютого, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати