Екслідер С14 Карась відповів на звинувачення Зісельса в підпалі синагоги на День пам'яті жертв Голокосту

Колишній очільник націоналістичної організації С14 Євген Карась відповів на звинувачення Йосипа Зісельса: стверджує, що із "Боцманом", який нібито передав йому гроші ОПЗЖ на підпал синагоги, не спілкувався понад 2 роки

Екслідер організації С14 Євген Карась відповів на звинувачення Йосипа Зісельса, які той направив до глави Нацполіції Ігоря Клименка, в коментарі для Еспресо.TV.

Нагадаємо, глава єврейських організацій України Йосип Зісельс заявив, що представники партії Опозиційна платформ за життя (ОПЗЖ) передали "Національному корпусу" та "іншим право-радикальним групам" значні кошти на організацію різних провокацій, зокрема - на підпал синагоги в День пам'яті жертв Голокосту.

Читайте також: Зісельс заявив у поліцію про можливий підпал синагоги націоналістами за гроші ОПЗЖ в день пам'яті Голокосту 

За словами Зісельса, гроші були передані "особою на ім’я Сергій Коротких ("Боцман") неонацистській групі С-14 через її активіста Євгена Карася"

Ексочільник С14, громадський активіст Євген Карась, відповів на звинувачення:

"Важливе: жоден з керівників С14 вже роки два жодного разу не спілкувався з Боцманом, у нас дуже прохолодні стосунки і ніяких взаємозв‘язків. Крім того що як я вже казав С14 по факту вже не існує півтора роки як".
 
Також він зауважив, що Коротких не має жодного стосунку до акції під посольством Ізраїлю, яка відбулась у протест проти заяви посла країни щодо постаті Степана Бандери.

"Акція - це виключно відповідь на хамство посла та конструктивна порада чим би мало займатися посольство, по темі Голодомору", - додав Карась.

На думку активіста, єдиною причиною, чому "Боцмана"- Коротких пов'язують з ним та акцією є факт присутності на ній активістів організації "Традиція і порядок".

"На акції було близько 80 чоловік. З них близько 20 представників організації "Традиція і порядок", яку інколи підтримує "Боцман". Лише "Традиція" взяла прапори. З чого такі як Зісельс почали будувати хибні теорії про "замовлення акції". Це повний абсурд. Загалом-то я думав жодних прапорів взагалі не буде а лише виступлять представники - "Суспільства майбутнього", молодіжки ВО Свобода "Сокіл", "Традиції і порядку" та "Правого сектору", - пояснив він.

  • Нагадаємо, 2 січня, після дня народження провідника української нації Степана Бандери посли Польщі й Ізраїлю розкритикували його вшанування Україною. Також вони згадали постаті візаві Бандери в ОУН Андрія Мельника, письменника і міністра УНР Івана Липи та його сина, одного з ідеологів українського націоналізму Юрія Липи.
  • Після цього МЗС України заявило послу Польщі Бартошу Ціхоцькому про контрпродуктивність публічної дискусії щодо внутрішніх питань української політики.
  • А голова групи Верховної Ради з міжпарламентських зв’язків з Польщею Микола Княжицький звернув увагу на суперечності в заявах послів, підкресливши, що ми по різному ставимося до різних дій українських історичних постатей, але завжди шануватимемо борців за волю України.
  • Посол України в Ізраїлі Геннадій Надоленко також відреагував на заяву свого колеги в Україні.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

26 лютого, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати