
Путін і Держдума РФ нелегітимні
Тут з боліт знову завели стару-нову пісню про "нелегітимність української влади"
Хочу дещо прояснити.
1. Я не голосував за Зеленського у 2019 році й не збираюся цього робити на майбутнє.
2. Зеленський є легітимним Президентом України, обраним на вільних виборах українським народом. Через повномасштабну агресію Росії він продовжує виконувати свої повноваження. І тільки нашому народу і більше нікому вирішувати, кого обирати на післявоєнних виборах.
3. Починаючи з 2018 року, коли вибори президента Російської Федерації вперше організовувалися на окупованих територіях (тоді — Автономна Республіка Крим і місто зі спеціальним статусом Севастополь, а зараз також частини Донецької, Запорізької, Луганської й Херсонської областей), Путін втратив свою легітимність як очільник Росії.
Читайте також: Вибори та широкомасштабна війна
4. Втратила свою легітимність також і Державна Дума Федеральних Зборів Росії, абсолютна більшість депутатів яких (229 з 450), починаючи з 2016 року, балотувалися як кандидати на окупованих територіях.
5. Відтак нелегітимним є сформований нелегітимним Путіним і за участі нелегітимної Державної Думи весь склад Уряду Російської Федерації.
6. Ознаки легітимності зберігає лише Рада Федерації Федеральних Зборів Росії, більшість членів якої наділялися повноваженнями у належний спосіб. Мабуть, це і на краще. Має залишатися хоча б один легітимний інститут влади в Росії, спроможний у майбутньому прийняти умови від вільного світу.
Про автора. Андрій Магера, юрист, колишній заступник голови ЦВК
Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.



- Актуальне
- Важливе















