Геґсет: США ліквідували лідера іранського підрозділу, який планував замах на Трампа
Очільник Пентагону Піт Геґсет заявив, що американські військові ліквідували лідера іранського підрозділу, який намагався вбити президента США Дональда Трампа
Про це повідомляє Reuters.
"Лідер підрозділу, який намагався вбити президента Трампа, був вистежений і вбитий. Іран намагався вбити президента Трампа, але останнє слово залишилося за президентом Трампом", - заявив Геґсет.
Водночас очільник Пентагону відмітив, що це не було основною метою операції проти Ірану.
"Хоча це аж ніяк не було основною метою операції – насправді, про це ніколи не згадував ані президент, ані хтось інший – я та інші переконалися, що ті, хто був відповідальний за це, зрештою потрапили до списку цілей (США, - ред.)", - сказав Геґсет.
Читайте також: Один дзвінок став поштовхом до війни: в Axios розповіли, після чого Трамп прийняв рішення атакувати Іран
Він не назвав імені цієї особи, але уточнив, що операція з ліквідації відбулася у вівторок, 3 березня.
- Раніше голова Центрального командування США Бредлі Купер заявив, що з початку операції в Ірані американські військові знищили 17 кораблів Тегерану, а також один підводний човен.
- Актуальне
- Важливе