
У Баку заарештували виконавчого директора й шеф-редактора російського "Sputnik Азербайджан"
У Баку 1 липня за результатами операції МВС у філії російського пропагандистського інформагентства RT "Sputnik Азербайджан" заарештували його виконавчого директора Ігоря Картавих і шеф-редактора Євгена Бєлоусова
Про це повідомило Apa.
За рішенням суду Баку Картавих і Бєлоусова засудили до 4 місяців позбавлення волі.
Їх звинуватили за статтями кримінального кодексу Азербайджану про шахрайство, незаконне підприємництво, легалізацію майна, придбаного злочинним шляхом.
- Днем раніше міністерство внутрішніх справ Азербайджану провело спецоперацію, у результаті якої затримали двох агентів ФСБ, які працювали в російському агентстві Sputnik – відділенні медіагрупи "Россия сегодня" в Баку. Натомість Москва викликала посла Азербайджану.
- 1 липня Міністерство закордонних справ Росії вручило ноту послу Азербайджану Рахману Мустафаєву через затримання співробітників російського інформагентства "Sputnik Азербайджан", звинувативши Баку в недружніх до Москви діях.
- Актуальне
- Важливе











