Оновлено

У російських Краснодарі та Анапі через відсутність світла місцеві жителі перекрили вулиці

20 липня, 2024 субота
18:44

У суботу, 20 липня, жителі російських Краснодару та Анапи перекрили дорогу та вимагають повернути електроенергію та воду. Росіяни жаліються на постійні перебої з комунікаціями після аварії на Ростовській АЕС. Мітингувальників почали затримувати, а мер вийшов до людей

Зміст

Про це повідомляють місцеві телеграм-канали та ЗМІ

Жителі ЖК "Фарби", "Атлант" та "Дружний" близько доби змушені залишатися без світла та води, пише телеграм-канал RusNews. Мешканці перекрили рух на вулиці Краєзнавця Соловйова, біля ТЦ "Любимово", й вимагають повернути електро- та водопостачання. Люди скандують "Дайте світло" і просять владу звернути увагу на те, що вже кілька діб будинки залишаються без електрики.

До місця протесту розгніваних мешканців ЖК приїхала поліція, а незабаром підтягнулася й Росгвардія.

Вже за кілька годин почали з'являтися кадри затримання мітингувальників, інформує телеграм-канал Kub Mash. До учасників протесту приїхав мер Краснодара Євген Наумов і, за їхніми словами, після цього людей почали виводити "за образу влади".

Зазначається, коли з найактивнішими розібралися, мер почав спілкуватися із мітингувальниками. Також ще один мітинг відбувається у Губернському мікрорайоні.

Наумов пояснив, що відключення у кількох мікрорайонах пов'язані з аварією на кабелі, передає Baza. Роботи щодо його відновлення вже ведуться, паралельно тягнеться новий кабель. Мер попросив громадян піти з дороги, щоб не заважати проїзду автомобілів та пообіцяв бути з жителями до кінця. 

"Хочете, прив'яжіть мене наручниками до стовпа, якщо вам так буде спокійніше. Я буду з вами тут, доки не включать електропостачання у вашому районі", - сказав він мітингувальникам.

Зазначається, що перебої з електрикою на півдні Росії та в Криму почалися після аварії на Ростовській АЕС 16 липня. Попри те, що вже наступного дня влада оголосила про відновлення повноцінної роботи блоку АЕС, перебої з електрикою продовжуються досі, йдеться у повідомленні.

"Щодня відключали світло, щодня. Доба світла не була зараз, спека +40°C, будинків 10-15 – немає світла, у кожному будинку по 600 квартир”, – розповів "Обережно, новини" один із місцевих мешканців.

Жителі склали звернення до влади, у якому прозвітували про фактичний стан електропостачання: "У період із 19.07. до 20.07. світло було відсутнє з 13 до 8:40 ранку наступного дня. Потім дали на 10 хвилин і знову вимкнули. Наразі намагаються підключити до іншого трансформатора, є світло води немає і навпаки. По 30-40 хвилин на кожну сторону будинку. Зі світлом так само відсутня і вода. Підвезення води не здійснюється. Заздалегідь ніхто не попереджає про відключення електроенергії, щоби люди могли якось підготуватися".

Фото: https://t.me/ostorozhno_novosti

Росіяни жаліються, що у "Краснодаренерго" не відповідають на дзвінки мешканців. При цьому в частині будинків немає газу, тому приготування їжі неможливе через відсутність світла.

"Через безвихідь, сім'ї купують газові балони та плити, що може призвести до трагедії у багатоквартирному будинку! Будинки заселені молодими сім'ями з маленькими дітьми, людьми похилого віку і є інваліди.
Люди з візками не можуть спуститися чи підвестися. Ліфти застряють із людьми та дітьми і сидять понад годину у задусі та темряві доки приїдуть монтажники", - наголошують місцеві.

Що відбувається в Анапі

Згодом приклад жителів Краснодару вирішили наслідувати мешканці російської Анапи, передає Baza.

"Незадоволені відключеннями світла (в Анапі +33), люди вийшли на перетин вулиць Шевченка та Івана Голубця і перекрили частину смуг, пускаючи тільки швидку допомогу", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що до мітингувальників вийшов представник "Россетей" і повідомив, що вони невдовзі отримають генератори. Крім того, на місці перебували правоохоронці, які закликали тих, хто зібрався, розійтися.

  • На півдні Російської Федерації ввели графіки відключень світла через збій у роботі Ростовської атомної електростанції.

Теги:
Читайте також:
Київ
-2.3°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • USD 41.55
    Купівля 41.55
    Продаж 42.04
  • EUR
    Купівля 42.81
    Продаж 43.54
  • Актуальне
  • Важливе
2025, середа
5 лютого
06:38
Щоб приховати смерть дитини, тримали тіло в морозилці: в Одесі підозру отримала матір і його співмешканець
06:25
Вибори в США. Застравка спецпроєкту Еспресо
Пем Бонді стала новою очільницею генпрокуратури США
06:08
Оновлено
корабель рф
РФ утримує у Чорному морі один ракетоносій
05:53
окупанти
Російський призов не компенсує втрати на фронті, - ISW
05:34
Дональд Трамп
Трамп заявив, що США візьмуть під контроль Сектор Гази, а палестинців запропонував переселити
04:48
У Краснодарському краї РФ сталася пожежа на нафтобазі після атаки БПЛА
04:28
Чотирьох співробітників "виправної колонії ДНР" підозрюють у жорстокому катуванні українського військовополоненого
04:17
Оновлено
БПЛА "шахед", безпілотник, дрон
Росія атакує Україну дронами у ніч на 5 лютого: "шахед" влучив у адмінбудівлю в Харкові, у Києві працювала ППО
03:59
Трамп
Сальвадор пропонує приймати ув’язнених за "надважкі злочини" зі США: Трамп вивчає можливість угоди
03:38
Дональд Трамп
Трамп підтвердив, що його адміністрація веде перемовини з російською та українською сторонами
02:59
Китай та США
"Це добре": Трамп відреагував на запровадження мит Китаєм на американський імпорт
02:30
Російські браконьєри завдали Азовському морю збитків на понад 4 млрд грн
02:13
нафтовий танкер
Росія придбала 230 європейських та американських танкерів за $6 млрд для "тіньового флоту", – розслідування
01:54
Сили Оборони України відновили позиції біля Надіївки на Донеччині, - DeepState
01:47
ЗАЕС
Гендиректор МАГАТЕ Гроссі пообіцяв ушосте відвідати Запорізьку АЕС
01:37
вугілля
Син Януковича продає вугілля з окупованого Донбасу до Туреччини, - розслідування росЗМІ
01:12
Дональд Трамп і Тулсі Габбард
Комітет Сенату США підтримав кандидатуру Габбард на посаду директора нацрозвідки
00:58
Рада Європи
Спецтрибунал для РФ: у Брюсселі сформулювали основні елементи юридичного тексту
00:37
Снайпер ЗСУ
На фронті відбулось 80 боєзіткнень, найгарячіша ситуація на Покровському, Торецькому та Курському напрямках
00:31
указ
Зеленський змінив склад РНБО
00:19
На фронті загинув 18-річний доброволець із Великої Британії Джеймс Вілтон
2025, вiвторок
4 лютого
23:35
Віктор Орбан
Лідер партії влади в парламенті Угорщини звинуватив Україну в дискредитації Орбана
23:16
Володимир Зеленський
"Хто нас захищатиме?": Зеленський назвав умову скасування воєнного стану та призначення виборів
23:12
ЗСУ загиблі
На війні з РФ загинуло понад 45 тис. українських воїнів, - Зеленський
22:58
Володимир Зеленський
Зеленський заявив, що готовий сісти за стіл перемовин з Путіним
22:58
стрілянина у шведській школі
У шведській школі сталася стрілянина, загинули близько 10 людей
22:26
Дональд Трамп
Трамп підписав указ про вихід США з Ради ООН з прав людини, - Reuters
22:20
Володимир Зеленський в Давосі
"Візит був би не дуже доречним": Зеленський заявив, що Трамп запрошував його на інавгурацію
21:58
Збірна України, футзал
Україна з рахунком 9:0 розтрощила Німеччину у відборі на ЧЄ з футзалу
21:56
Ексклюзив
"Причина - провалена мобілізація": нардеп Костенко про напади на працівників ТЦК
21:49
Марк Рубіо
США продовжать ту іноземну допомогу, яка "має сенс", - держсекретар Рубіо
21:21
Азербайджан має докази, що його літак у грудні збила російська ППО, - Reuters
21:04
Оновлено
Ракетний удар по Ізюму 4 лютого
Війська РФ вдарили балістикою по Ізюму на Харківщині: загинули 5 людей, 52 поранено
20:50
Дональд Туск
Туск: ЄС готовий впродовж години відповісти на будь-які дії США із запровадження мит
20:31
Аналітика
Сергій Згурець, український журналіст, військовий експерт
Зміни у побудові війська: що ми прагнемо досягнути реформою ЗСУ. Колонка Сергія Згурця
20:20
Партнерський матеріал
Адаптація захисників до цивільного життя: у МХП
Адаптація захисників до цивільного життя: у МХП запровадили посаду фахівця із взаємодії з військовими та ветеранами
20:09
Зеленський анонсував індексацію пенсій з 1 березня
20:05
OPINION
Не служити Великому Ображеному...
19:58
Огляд
USAID під загрозою: чому Трамп і Маск хочуть закрити програму допомоги та що це означає для України. Пояснюємо
19:57
"Нема підстав": КМДА не може відсторонити звинуваченого у домаганнях Білоуса від посади керівника Молодого театру
Більше новин