Відбір на Євро-2024: Україна перемогла Мальту

У вівторок, 17 жовтня, збірна України перемогла Мальту у кваліфікації чемпіонату Європи з футболу з рахунком 3:1

Рахунок у матчі відкрила Мальта - 12-й хвилині Пол Мбонг відірвався від центральних захисників України. На 38-й хвилині удар Георгія Судакова у штрафному майданчику Мальти переправив в свої ворота Раян Камензулі.

Згодом Україна отримала право виконати пенальті. За фол на Мудрику рефері призначив 11-метровий, який на 43-й хвилині реалізував Артем Довбик.

На 85-й хвилині Михайло Мудрик з-за меж штрафного забив свій перший гол у складі збірної.

Україна здобула четверту перемогу у відборі на Євро-2024.

Збірна України у відборі Євро-2024

Українці розпочали відбіркову кампанію 26 березня 2023 року в Лондоні проти Англії. Під керівництвом в.о. головного тренера Руслана Ротаня наша команда поступилася з рахунком 0:2

На червневі матчі Україну вивів Сергій Ребров, який розпочав роботу на чолі національної збірної з перемог над Північною Македонією (3:2) та Мальтою (1:0). 9 вересня Україна зіграла внічию 1:1 з Англією, а 12 вересня поступилася у Мілані Італії - 1:2.  У цьому вікні збірних Україна зіграла другий матч з Північною Македонією і перемогла 2:0.

За підсумками жовтневих матчів Україна вийшла на друге місце у групі. Збірна на три очки випереджає Італію, однак ті мають на одну гру менше.

Останній матч відбору Україна проведе 20 листопада. У номінально домашньому поєдинку в Німеччині збірна зіграє проти Італії.

До фінальної частини Євро-2024 вийдуть дві найкращі команди з групи.