
"Заплатив 300 тис. рублів": полонений китаєць розповів, як і чому пішов на війну проти України
Один із китайців, якого ЗСУ взяли в полон на Донеччині, розповів, що пішов на війну проти України, щоб отримати російське громадянство
Про це відділ комунікацій ОТУ "Луганськ" розповів у коментарі "Українській правді".
Під час боїв біля Білогорівки українські військові з 81-ї бригади взяли в полон трьох російських військових, серед яких був громадянин Китаю.
Він вступив до армії РФ через посередника, заплативши за це 300 тисяч рублів, і сподівався отримати російське громадянство. Також китаєць зазначив, що деякі учасники групи мали проблеми із законом у КНР.
Його підготовка проходила на тимчасово окупованій території Луганщини серед інших китайців, без перекладача.
Через мовний бар’єр китаєць погано орієнтувався в бою. Його група зазнала втрат і здалася.
Наразі пособник окупантів співпрацює зі слідством, його особу підтверджено.Чоловік зазначив, що родина знала про його наміри поїхати до РФ, однак офіційно він виїхав як турист.
- Напередодні стало відомо, що ЗСУ взяли в полон двох громадян Китаю, які воювали за РФ на Донеччині. Президент України Володимир Зеленський доручив очільникові МЗС зв'язатися з Пекіном.
- Актуальне
- Важливе














