Ексклюзив

Зараз Путін веде діалог виключно з українським суспільством, і на цьому будує подальшу стратегію, - журналістка Волошина

Тетяна Нижник
3 січня, 2025 п'ятниця
22:15

Зараз все залежить від українського народу, навіть не від Дональда Трампа

Зміст

Таку думку висловила журналістка Лариса Волошина в етері "Еспресо".

"Коли ми чуємо заяви президентів України, Франції, США, ми повинні розуміти, що Путін звертає увагу на настрої українського суспільства, стан української економіки та готовність українців працювати і воювати задля перемоги. Зараз Путін веде діалог з українським суспільством і будує свою стратегію відповідно до цього: чи піде від на домовленості Трампа, чи ні, чи може він вимагати чогось від Трампа, чи краще зачекати. Тобто все зараз залежить від українців", - зазначила вона.

Читайте також: Путін не змінив свого бажання знищити українців, і це головна перешкода до миру, – Княжицький

Потрібно чітко визначати дефініції, які ми використовуємо, оскільки перемога у війні, а також її мета, залишаються незмінними. Адже йдеться про відновлення територіальної цілісності та забезпечення безпеки для країни, коли вона стає недосяжною для зовнішньої агресії, зауважила Волошина.

"Ми обговорюємо цей етап війни, військову кампанію, з якої є кілька шляхів виходу. Наприклад, ми можемо дочекатися ослаблення російської армії, коли раптом все змінитися, і ми післязавтра п'ємо каву в Ялті. Або ж може бути інший варіант, коли військові на фронті, усвідомлюючи зраду своїх сусідів і колег, рано чи пізно, після трьох, п'яти-семи років на фронті, повернуться додому. Фронт може зруйнуватися, бо нікому буде його тримати. Такий варіант теж можливий", - сказала журналістка.

Важливо розділяти війну як загальну мету і військову кампанію, з якої є кілька виходів: "Президент наголошує, що будь-яке перемир'я має бути з гарантіями безпеки для України. Але вихід з цієї військової кампанії, яким би він не був, має бути кращим, ніж наше становище на початку. Це означає, що ми повинні бути готові до наступної військової кампанії в кращій позиції. Згадайте Ізраїль, який колись йшов на замирення, потім війни відновлювалися, інколи нападали на Ізраїль, а інколи Ізраїль відновлював свою справедливість. Ми бачимо приклад Сирії, де біженці в Туреччині тренувалися і повернулися, щоб відвоювати свою країну. Варіантів безліч. Ми часто говоримо, що зараз усе закінчиться, або завтра Москва впаде. Але це не так", - додала вона.

  •  Глава МЗС Росії Сергій Лавров наголосив, що Україна має відмовитися від територій, і таким чином підтвердив, що РФ не зацікавлена ​​в добросовісних переговорах.
  • Очільник Головного управління розвідки Кирило Буданов вважає, що Росія ще здатна продовжувати війну проти України в тих обсягах, в яких воює зараз.
Теги:
Читайте також:
Київ
-4.5°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • USD 41.45
    Купівля 41.45
    Продаж 41.94
  • EUR
    Купівля 43.34
    Продаж 43.97
  • Актуальне
  • Важливе
2025, субота
22 лютого
17:41
На Житомирщині в пожежі загинули чотири людини, серед них – двоє дітей
17:32
Оновлено
Зеленський, Трамп
Київ та Вашингтон ще працюють над текстом угоди про корисні копалини. Що не подобається Україні і чи підпишуть документ сьогодні
17:28
Генасамблея ООН
США попросили Україну відкликати свій проєкт щорічної резолюції ООН, що засуджує агресію РФ, – WP
17:21
Ексклюзив
путін
Путін пропихає сценарій виборів не через те, щоб в Україні з'явилася нова влада, - Рибачук
16:50
Кшиштоф Гавковський
Віцепрем’єр Польщі Гавковський заявив, що його країна продовжить платити за роботу терміналів Starlink в Україні
16:45
Координаційний штаб
"Всіх на всіх": Україна сформувала пропозиції щодо обміну полонених на випадок перемовин з РФ
16:22
Оновлено
Росіяни атакували безпілотниками Куп’янськ та район, є поранені
16:17
З початку доби на фронті сталося 54 бої: окупанти намагаються атакувати на 10 напрямках
16:17
Оновлено
Німеччина
У Берліні 18-річний чеченець хотів підірвати посольство Ізраїлю, а 19-річний сирієць поранив відвідувача Меморіалу жертв Голокосту
16:07
OPINION
У 1933 році США визнали СРСР. Майже те саме зараз робить Трамп
15:04
безпілотник, дрон
Росіяни скинули вибухівку з дрона на цивільне авто у Херсоні, є постраждалий
15:03
Огляд
Олександр Усик
Пригоди Усика в Саудівській Аравії та тріумф Магучіх: головні новини українського спорту за тиждень
15:00
Ексклюзив
виступ Дональда Трампа в Давосі
Трамп хоче, щоб Україна капітулювала перед його нав'язуванням мирної угоди, - дипломат Брайза
14:59
Папа Римський, Папа Франциск
Госпіталізований через пневмонію Папа Франциск пробуде у лікарні ще принаймні тиждень
14:58
В Одесі затримали чоловіка, який розпилив сльозогінний газ і здійснив кілька пострілів у представника ТЦК
14:57
US Department of Defense
Цьогоріч Нідерланди продовжать постачати Україні літаки F-16
14:48
Американська письменниця Сент-Клер хоче через суд визнати Маска батьком своєї дитини та отримати одноосібну опіку над сином
14:37
В Японії номінували на культурну премію мангу про війну в Україні
14:11
Оновлено
Удар по Костянтинівці 22 лютого
РФ скинула 7 авіабомб на Костянтинівку: загинули двоє людей, ще троє поранено
14:08
Віктор Медведчук
Кремль не просив про обмін Медведчука, а Богуслаєвим навіть не цікавиться, - Коордштаб
14:06
Келлог відвідав поранених українських воїнів у військовому госпіталі в Ірпені
14:02
OPINION
Венс і консервативна контрреволюція
13:56
хакер
Викрадено майже $1,5 млрд: біржа Bybit зазнала найбільшого зламу в історії криптовалют
13:55
Ексклюзив
Путін і Лавров
Ушаков, Лавров та Путін маніпулюють Трампом щодо угоди зі США про надра, - дипломат Брайза
13:46
Ексклюзив
Олег Рибачук
Формула "я і мої п'ять-шість менеджерів" розвалюється на наших очах, - Рибачук
13:22
РФ обстріляла з артилерії Краснопільську громаду на Сумщині: сталася пожежа у будинку, постраждала людина
13:00
Білий дім
Через назву затоки: Associated Press подала до суду на трьох представників адміністрації Трампа
12:59
зима сонце
Морози триватимуть: синоптикиня Діденко розповіла, якою буде погода в Україні у неділю
12:22
Ситуація контрольована: у ДСНС розповіли про стан укриття на ЧАЕС, в яке влучив російський дрон 14 лютого
12:01
OPINION
Нова реальність. Стислий опис
11:42
новини Львівщини
Дрони СБУ вдарили по нафтоперекачувальній станції РФ на Кубані: вона припинила роботу
11:36
Літак JetBlue, США
У РФ анонсували нову зустріч з представниками США протягом наступних двох тижнів, - росЗМІ
11:35
Ексклюзив
ЗСУ
Україна вже виграла війну. Потрібно лиш закріпити досягнуті результати, - військовослужбовець Тимочко
11:05
Сибіга й Каллас скоординували кроки напередодні третьої річниці повномасштабного вторгнення
11:05
Інфографіка
долар євро валюта обмін
Курс валют на 22 лютого: скільки коштують долар та євро
11:02
Джордж Армітедж
У віці 82 років помер режисер Джордж Армітедж, відомий за фільмами "Хітмен" та "Маямі Блюз"
10:48
Оновлено
США погрожують вимкнути Starlink, якщо Україна не підпише угоду про корисні копалини, - Reuters
10:36
Порт Маріуполя
У порт Маріуполя окупанти привезли 88 вагонів викраденого вугілля
10:35
Оновлено
В Україну приїхав генінспектор Бундесверу Карстен Броєр: говорив про потреби ЗСУ із Сирським і Умєровим
10:13
Російський газ
Путіну запропонували возити газ із РФ на атомних підводних човнах: російський диктатор вважає ідею перспективною
Більше новин