live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Порошенко відповів на петицію про розблокування "ВКонтакте"


фото: 5.ua
30 червня, 2017, 08:34
Президент Петро Порошенко відповів на електронну петицію щодо скасування заборони російської соцмережі "ВКонтакте"

Про це повідомляє офіційна сторінка президента.

"Зазначаю, що російський холдинг “Mail.ru Group”, до складу якого входять товариства з обмеженою відповідальністю “Мэйл.РУ ГРУП”, “Вконтакте”, “Мейл.РУ Україна”, “В Контакті”, а також група компаній “Яндекс” та деякі інші інтернет-компанії широко використовуються російськими спецслужбами для просування російської пропаганди і проведення спеціальних інформаційних операцій проти України та її громадян", - йдеться у відповіді Порошенка.

За його даними, вказані компанії сприяють спецслужбам Росії у збиранні, зберіганні, використанні та поширенні інформації з обмеженим доступом – персональних даних та особистого листування громадян України. 

"Значна кількість зареєстрованих у соціальних мережах осіб залучається російськими спецслужбами для вербування українців до агентурної мережі та організації каналів збору інформації про пересування техніки й особового складу Збройних Сил України, що беруть участь у проведенні антитерористичної операції на сході України", - повідомив Порошенко.

Глава держави розкритикував також "контентне наповнення цих ресурсів", яке "спрямоване на намагання маніпулювати суспільною свідомістю через поширення недостовірної, неповної та упередженої інформації, сприяння присутньому, на жаль, в Україні протестному антиукраїнському потенціалу".

Як приклад, Порошенко наводить роботу російських агентурних мереж під час фейкових протестів поляків у Львівській області, виступів в м. Одеса, спробах проходження "безсмертного полку" тощо.

"Одним з прикладів цього є громадянин РФ Сергій Жук, який протягом 2014-2015 років був учасником незаконного збройного формування "ДНР" (позивний "Москва", на даний час перебуває на території РФ) і тривалий час, користуючись довірою наших співвітчизників, провокував та підбурював їх до участі у масових заворушеннях у м. Києві", - повідомили у Порошенка.

"Російські соціальні мережі стали також розсадником деструктивних груп на кшталт сумнозвісних суїцидних спільнот типу “Синій кит” (“Депрессивный дельфин”, “Море китов” тощо), а соцмережа “Вконтакте” залишається чи не головним вмістилищем “піратського” контенту в світі", - повідомили на Банковій.

Він резюмував, що підтримання електронної петиції щодо скасування блокування інтернет-ресурсу "ВКонтакте" вважає неможливим.

  • Зазначимо, що 16 травня президент Петро Порошенко підписав указ про введення в дію рішення РНБО про застосування економічних та інших санкцій до низки російських компаній.

новини партнерів

28 липня, 2017 п'ятниця

27 липня, 2017 четвер

28 липня, 2017 п'ятниця

27 липня, 2017 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати