live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У мексиканській піраміді знайшли секретний тунель

Вчені знайшли таємний прохід під пірамідою "Місяця", яка знаходиться в районі стародавнього міста Теотіуакан,що на півдні Мексики

Про це повідомляє Science Alert.

У повідомленні зазначається, що археологи з мексиканського Національного інституту антропології та історії виявили, раніше невідомий, тунель під пірамідою "Місяця" за допомогою топографії. Знахідка була виявлена біля колишньої столиці стародавніх ацтеків, - Теотіуакану.

Прямий тунель знаходиться під пірамідою на відстані близько 10 метрів під землею і, як вважають вчені, є уособленням шляху до підземного світу, як це собі уявляли жителі Теотіуакану.

"Відкриття підтверджує, що жителі Теотіуакана відтворювали один і той самий образ в своїх величезних храмах, його функція полягає в імітації загробного світу", - зазначає одна з вчених Вероніка Ортега.

Сама піраміда Місяця висотою 43 метра не є єдиним пам'ятником в цьому районі: її найближчими сусідами є Піраміда Сонця і Храм Пернатого Змія, і археологи раніше знайшли схожі тунелі і під цими будівлями. Тунель під пірамідою Сонця був знайдений в 1970-х роках, але був розграбований багато століть тому. Експерти сподіваються, що в "місячному" тунелі їх чекає більше знахідок.

новини партнерів

24 вересня, 2017 неділя

23 вересня, 2017 субота

24 вересня, 2017 неділя

23 вересня, 2017 субота

22 вересня, 2017 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати