live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українські санкції проти Росії. Повний список людей та компаній

Україна ввела санкції проти російських компаній і громадян. У цілому - 105 юридичних осіб та 388 фізичних з Росії та України

До списку авіаційні компанії РФ, суднобудівні, банківські установи, військово-промислові центри і телеканали. У списках персон - сотні росіян і їхніх пособників, причетних до анексії і окупації Криму і Донбасу, причетних до війни проти українців. 

Санкції проти юридичних осіб передбачають: блокування активів - обмеження права людини користуватися і розпоряджатися належним йому майном; зупинення виконання економічних і фінансових зобов'язань (заборона надавати кредити, позики, фінансову допомогу, гарантії; заборона здійснювати кредитування через покупку цінних паперів; заборона придбання цінних паперів); припинення транзиту ресурсів, польотів і перевезень по території України.

Санкції проти фізичних осіб передбачають ті ж пункти, проте враховують також і заборону на в'їзд в Україну зазначених персон.

Юридичні особи (105)

Авіація, транспорт, промисловість:

- 308 авіаційний ремонтний завод;
- Державна компанія 224 льотний загін;
- Аерофлот;
- Борисфен-Авіа;
- Авіакомпанія ВІМ-АВІА;
- Газпром авіа;
- Донавіа;
- Казанський вертолітний завод;
- Кумертаусске авіаційне виробниче підприємство;
- Вертольоти Росії;
- Вертолітна сервісна компанія;
- Науково-технічний центр експлуатації та ресурсу авіаційної техніки;
- Оренбурзькі авіалінії;
- Авіаційна компанія Політ;
- Ред Вінгс;
- Спеціальний льотний загін "Росія" управління справами президента РФ;
- Авіакомпанія Росія;
- РусДжет;
- РусЛайн;
- Авіапідприємство Северсталь;
- Авіакомпанія Сибір;
- Авіакомпанія Сирус-Аеро;
- Трансаеро;
- Улан-Уденський авіаційний завод;
- Уральські авіалінії;
- Федеральне державне унітарне авіаційне підприємство МНС Росії;
- Авіакомпанія Центр-Південь;
- Авіакомпанія Куля інк Лтд;
- Авіакомпанія Якутія;
- Авіаційна транспортна компанія Ямал;
- Севастопольське авіаційне підприємство;
- Євпаторійський авіаційний ремонтний завод;
- Перша вантажна компанія;
- Перша вантажна компанія в Україні;
- Когалимавіва;
- Коспос;
- Науково-виробничий центр газотурбобудування Салют;
- Концерн Алмаз-Антей;
- Керченський морський порт;
- Севастопольський МТП.

Банки та фінансові організації (у тому числі ті, хто так чи інакше фінансував тероризм):

- Агроінвестіціонний комерційний банк;
- Аделантбанк;
- Ак Бакс Аеро;
- Атран;
- БайкалБанк;
- Банк Москви;
- Банк Бізнес для Бізнесу;
- Банк Верхеволжський;
- Газпром Банк;
- Генбанка;
- Глобус;
- Джаст Банк;
- Банк Інвестиційний капітал;
- Інвесттрастбанк;
- Індустріальний ощадний банк;
- К2 банк;
- Краснодарський крайовий інвестиційний банк;
- Маст-Банк;
- Маршал Капітал Партнерз;
- Акціонерний банк Первомайський;
- Банк Росія;
- Російський національний комерційний Банк;
- Банк Рубльов;
- Банк Північний морський шлях;
- Банк Північний кредит;
- Російський сільськогосподарський банк;
- Смартбанк;
- Банк Смолевичах;
- Спарк;
- Банк Таатта;
- Тальменка-банк;
- Темпбанк;
- ФІА-Банк;
- Банк Фінансовий стандарт.

Телебачення, IT, бізнес:

- Телекомпанія НТВ;
- Перший канал. Всесвітня мережа;
- РТР-Планета;
- Росія-24;
- Лабораторія Касперського;
- Лаборато Касперського Україна;
- Компанія Лабораторія Касперського;
- Доктор Веб;
- Приватне акціонерне товариство Патріот;
- Платіжна система М.С.Л.;

Радикальні угруповання, терористи, спільники:

- Фонд підтримки та захисту прав співвітчизників, що проживають за кордоном;
- Козачі спільноти Братина;
- Російська громадська організація Віче;
- Міжнародний союз громадських об'єднань Донська Республіка;
- Батальйон Зоря;
- Батальйон Кальміус;
- Козача національна гвардія;
- Громадський рух Новоросія;
- Батальйон Оплот;
- Бригада Привид;
- Громадський рух Русский выбор;
- Фонд Святителя Тихона;
- Батальйон Смерть;
- Радикальна організація Соболь;
- Батальйон Сомалі;
- Батальйон Спарта;
- Фонд Катерини Губарєвої;
- Фонд Своїх не кидаємо;
- Фонд Глобальні ініціативи;
- Фонд Новомучеників і сповідників Христових;
- Фонд Василя Великого.

Фізичні особи (388 позицій)

Пропагандисти Кремля або псевдоспостерігачі на незаконних "виборах" і "референдумах":

- Магдалена Ташева (журналіст)
- Олександр Ронкін (главред тижневика Ехо, генеральний директор і співвласник Ronkino Media)
- Відаль Сесар (журналіст)
- Авігдор Ескін (політтехнолог)
- Давид Ейдельман (політтехнолог)
- Ната Потьомкіна (журналіст)
- Макс Лур'є (главред інформаційного агентства Курсор)
- Самарджія Слободан (журналіст, РФ)
- Данила Анісімов (журналіст RUPTLY, РФ)
- Андрій Бабин (журналіст, Естонія)
- Володимир Бучельніков (журналіст, Латвія)
- Максим Березін (кореспондент НТВ)
- Олена Березовська - (керівник інтернет-видання Україна.ру)
- Давид Березіцкій (Novorossia News Agency, Польща)
- Володимир Букарський (історик, політолог, керівник Eurasia Inform)
- Габор Селеш (бізнесмен, власник телекомпанії Ехо-ТВ, Угорщина))
- Павло Гаврилов (журналіст)
- Павло Григорчук (главред ресурсу Гренада)
- Оксана Давид-Дудіна (блогер)
- Едуард Ельдаров (журналіст, Латвія)
- Олексій Єфімов (гендиректор міжнародної мережі Перший канал)
- Христо Івановськи (журналіст)
- Олена Йончева (журналіст)
- Дмитро Кисельов (гендиректор агентства Росія сьогодні)
- Микола Кабанов (журналіст, Латвія)
- Ольга Коваленко (глава видання Новини - Казахстан спільно з РІА Новини РФ)
- Якоб Корейба (журналіст RT (РФ), Польща)
- Олександр Нечаєв (кореспондент ТАРС у ПАР)
- Олена Палажченко (представник РІА Новини в Туреччині)
- Вероніка Паучікова (блогер)
- Олексій Піманов (президент медіахолдингу Червона зірка)
- Олександр Потапов (редактор Известий)
- Стів Росенберг (журналіст ББС, Великобританія, входить до кремлівський пул)
- Антоніо Хосе Родрігес (журналіст Quatro, El Pais, El Confidencial, Іспанія)
- Еріка Ругальская (журналіст, Латвія)
- Міхаель Рутцен (журналіст Die Zeit, Frankfurter Allgemeine, Німеччина)
- Ференц Санісло (ведучий телекомпанії Ехо-ТВ, Угорщина)
- Мануель Ангель Састре (журналіст Quatro, El Pais, El Confidencial, Іспанія)
- Андрій Сафонов (журналіст, Молдова)
- Андрій Сужанскій (кореспондент ТАСС (РФ) у Вашингтоні)
- Маріанна Тарасенко (журналіст, Естонія)
- Емма Уеллс (журналіст ББС, Великобританія, входить до кремлівський пул)
- Валерій Фадєєв (журналіст, редактор журналу Експерт, РФ)
- Владислав Фронін (главред Російської газети)
- Сергій Хелемендік (блогер, публіцист, Словаччина)
- Давид Худжец (Novorossia News Agency, Польща)
- Антон Чичеров (журналіст ББС, Великобританія, входить до кремлівський пул)
- Олексій Ширяївський (главред видання Взгляд.ру)
- Андрій Шитов (керівник корпункту ТАРС у Вашингтоні)
- Драган Яньятов (журналіст, Македонія)

Політичні маріонетки Кремля в Європі та Азії:

- Беора Фабріс (глава відділу з питань Кавказу приватної організації Євразійська рада за демократію і вибори)
- Сотіріос Заріанопулос (депутат Європарламенту від Компартії Греції)
- Йоргос Ламбруліс (член Компартії Греції)
- Магганас Йоргос (член Компартії Греції)
- Феліпе Дельгадо (адвокат)
- Ренато Ландейра (адвокат)
- Бертот Фабріціо (член правої партії Вперед, Італія)
- Лючіо Малан (депутат італійського парламенту)
- Алессандро Музоліно (почесний президент молодіжного крила Європейської народної партії)
- Алессандро Бертольди (президент правоцентристської партії Народ свободи)
- Джузеппе Раффа (президент провінції Реджо Калабрія)
- Володимир Кшлянін (член партії Всесербскій народний фронт)
- Володимир Джуканович (член Сербської прогресивної партії)
- Браніслав Блажіч (член Сербської прогресивної партії)
- Стевіца Деджанскі (депутат парламенту автономного краю Воєводина, Сербія)
- Вільям Лонгауер (секретар Союзу борців з фашизмом, Словаччина)
- Френк Абернаті (адвокат, США)
- Мартон Дендеші (угорський депутат, член парламентського комітету у закордонних справах)
- Адрієнн Санісло (член партії Йоббік)
- Габор Дені (МНС Угорського університету русистики)
- Ладіслав Земанек (заступник голови партії Народна демократія, Чехія)
- Ярослав Доубрава (сенатор, член постійної делегації Чехії в ЄС)
- Педро Морін (член ультраправої Народної партії, Іспанія)
- Максим Гроо (член зарубіжної фракції партії РФ Великое Отечество).

Політичні маріонетки Кремля в Росії:

- Олексій Журавльов (член комітету Держдуми з питань оборони)
- Анатолій Бібілов (депутат Думи)
- Євген Івлєв (керівник виконкому партії Батьківщина)
- Максим Григор'єв (директор Фонду дослідження проблем демократії)
- Володимир Родін (член комітету Думи з питань власності)
- Володимир Безсонов (член комітету Думи з питань оборони)
- Олександр Куликов (заступник голови комітету Думи з питань цивільного, кримінального, арбітражного і процесуального законодавства)
- Олексій Діденко (член комітету Думи з питань конституційного законодавства)
- Михайло Брячак (перший заступник комітету Думи з питань транспорту)
- Олексій пахолків (член комітету Думи з питань СНД)
- Олександр Брод (директор Московського бюро з прав людини)
- Олександр Гегальчій (сепаратист, публіцист, керівник фонду Русская премия, РФ)
- Павло Астахов (уповноважений при президенті РФ з прав дитини)
- Костянтин Арановський (суддя Конституційного Суду РФ)
- Олександр Бойцов (суддя Конституційного Суду РФ)
- Микола Бондар (суддя Конституційного суду РФ)
- Гадісов Гаджієв (суддя Конституційного Суду РФ)
- Юрій Данилов (суддя Конституційного Суду РФ)
- Людмила Жаркова (суддя Конституційного Суду РФ)
- Геннадій Жилін (суддя Конституційного Суду РФ)
- Михайло Клеандров (суддя Конституційного Суду РФ)
- Сергій Князєв (суддя Конституційного Суду РФ)
- Олександр Кокотов (суддя Конституційного Суду РФ)
- Лариса Красавчікова (суддя Конституційного Суду РФ)
- Сергій Казанцев (суддя Конституційного Суду РФ)
- Валерій Зорькін (суддя Конституційного Суду РФ)
- Сергій Маврін (суддя Конституційного Суду РФ)
- Микола Мельников (суддя Конституційного Суду РФ)
- Сергій Марков (член Громадської палати РФ)
- Сергій Глазьєв (радник президента РФ)
- Сергій Железняк (замголови Держдуми)
- Володимир Зайнетдінов (прес-секретар секретаріату ОДКБ)
- Рашид Ісмаїлов (заступник міністра зв'язку і масових комунікацій РФ)
- Рамзан Кадиров (глава Чеченської Республіки)
- Артур Карпов (суддя Басманного районного суду, Москва)
- Костянтин Косачов (глава Федерального агентства у справах СНД, спецпредставник президента РФ по зв'язках з країнами-членами СНД)
- Андрій Крутских (представник президента РФ з питань міжнародного співробітництва у сфері інформаційної безпеки МЗС РФ)
- Олександр Медведєв (замглави другого відділу Следкома РФ у Воронезькій області)
- Дмитро Маньшин (в.о. старшого слідчого відділу Следкома РФ)
- Сергій Миронов (депутат Держдуми)
- Павло Мелехин (суддя Басманного райсуду, Москва)
- Наталія Мушнікова (суддя Басманного райсуду, Москва)
- Сергій Наришкін (глава Держдуми РФ)
- Микола Нікіфоров (міністр зв'язку і масових комунікацій РФ)
- Ярослав Нілов (депутат Госдумф, фракція ЛДПР)
- Кирило Опарін (замдиректора департаменту міжнародного співробітництва Мінкоммунікацій РФ)
- Олексій Пушков (глава комітету з міжнародних відносин Держдуми)
- Валерій Рашкин (перший заступник голови комітету Держдуми у справах національностей, організатор демонстрацій сепаратистів)
- Борис Резник (депутат Держдуми)
- Микола Рижков (член Ради федерації Федеральних зборів РФ, родом з Донецької обл)
- Юрій Рудкін (суддя Конституційного Суду РФ)
- Єгор Руський (Республіка Комі, громадянин РФ)
- Микола Селезньов (суддя Конституційного Суду РФ)
- Ольга Хохрякова (суддя Конституційного Суду РФ)
- Олександр Ткачов (губернатор Краснодарського краю)
- Володимир Ярославцев (суддя Конституційного Суду РФ)
- Максим Шевченко (член Громадської палати РФ, голова Центру стратегічних досліджень релігії і політики)
- Роман Шадрін (депутат Єкатеринбурзького міськради, Єдина Росія)
- Олександр Шишкін (член Ради федерації Федеральних зборів РФ)
- Володимир Поспєлов (постійний член військово-промислової комісії при уряді РФ).

Громадські та культурні прихильники війни проти України:

- Світлана Безродна (художній керівник Державного академічного камерного Вівальді-оркестру, РФ)
- Людмила Беспалова (академік РАН, заввідділу селекції Краснодарського НДІ сільського господарства імені Лук'яненко)
- Сергій Глазьєв (академік РАН, радник президента РФ з питань регіональної економічної інтеграції)
- Віктор Драгавцев (академік РАН, ДПС агрофізичних НДІ)
- Володимир Захаренко (академік РАН, Московський НДІ сільського господарства Немчинівка)
- Сергій Казаков (худрпук Пензенського обласного драматичного театру ім. Луначарського)
- Валерій Кирюшин (академік РАН, Російський державний аграрний університет)
- Йосип Кобзон (естрадний співак, депутат Думи)
- Юрій Халупа (академік РАН)
- Володимир Надикто (академік РАН, Всеросійський НДІ біологічного захисту рослин)
- Віктор Пивоваров (академік РАН, директор Всеросійського НДІ селекції)
- Борис Рунов (академік РАН, науковий консультант Міністерства сільського господарства РФ)
- Сергій Санін (академік РАН, заввідділом Всеросійського НДІ фітопатології)
- Віктор Сичов (академік РАН, іноземний член Національної академії аграрних наук)
- Михайло Соколов (академік РАН, консультант мікробів)
- Юрій Спиридонов (академік РАН, заввідділом Всеросійського науково-дослідного інституту фітопатології)
- Валентина Теличкина (актриса театру і кіно)
- Володимир Фортов (президент РАН)
- Віктор Шевелуха (академік РАН, професор Російського державного аграрного університету).

Організатори війни проти України - силовики Кремля:

- Анатолій Антонов (заступник міністра оборони РФ)
- Віктор Бондарєв (головнокомандуючий ВПС Збройних сил Росії)
- Дмитро Булгаков (заступник міністра оборони РФ)
- Олександр Вітко (командувач Чорноморського флоту ВМФ РФ)
- Олександр Галкін (командувач Південного військового округу ЗС РФ)
- Валерій Герасимов (начальник Генштабу ЗС РФ)
- Андрій Картаполов (начальник головного управління операцій і замначальника Генштабу ВС РФ)
- Олександр Ленцов (заступник командувача Сухопутними військами ЗС РФ)
- Віктор Мельниченко (військовослужбовець Прикордонної служби ФСБ)
- Олег Салюков (головнокомандуючий Сухопутних військ ЗС РФ)
- Ігор Сергун (начальник головного розвідуправління, замначальника Генштабу РФ)
- Анатолій Сидоров (командувач західним військовим округом НД РФ)
- Ігор Турченюк (заст командувача південного військового округу ЗС РФ, керівник операції РФ по окупації Криму)
- Олег Цеков (командир 200-й ОМБ Берегових військ Північного флоту)
- Олександр Чайко (командувач 1-й Танковій армії західного військового округу ЗС РФ)
- Віктор Чирков (головнокомандуючий Військово-морського флоту РФ)
- Володимир Шаманов (командувач ВДВ Росії)
- Сергій Шойгу (міністр оборони РФ)
- Сергій Юдін (начальник організаційно-мобілізаційного управління штабу Західного військового округу ЗС РФ).

Керівництво підприємств, у тому числі ВПК, що реалізують інфраструктурні проекти в Автономній Республіці Крим:
      
- Леонід Білих (керівний директор ВАТ Улан-Уденскій авіаційний завод)
- Азрет Беккі (гендиректор концерну Сузір'я)
- Олександр Вепрев (гендиректор Іркутського авіаційного заводу)
- Артем Голотов (гендиректор ВАТ Мобільні газотурбінні електричні станції, доньки ГК Россеті)
- Юрій Денисенко (керівний директор ВАТ Арсеньевская авіаційна компанія Прогрес)
- Олександр Дормідонтов (гендиректор ЗАТ Науково-дослідне підприємство Спецрадіо)
- Андрій Дутов (глава ради директорів ВАТ Об'єднана суднобудівна корпорація)
- Ігор Єпіфанов (гендиректор науково-дослідного інституту НДІ дар-сфера)
- Андрій Зорін (директор компанії Іжмаш-Безпілотні системи)
- Геннадій Капралов (гендиректор ВАТ Науково-дослідне об'єднання Квант)
- Сергій Кельба (глава ради директорів ГК Автодор)
- Дмитро Конопльов (керівний директор ВАТ Завод імені Дегтярьова)
- Вадим Лігай (гендиректор ВАТ Казанський вертолітний завод)
- Петро Мотренко (керівний директор ВАТ Роствертол)
- Борис Обносов (гендиректор корпорації Тактичне ракетне озброєння)
- Олександр Пекарш (заступник гендиректора ВАТ Компанія Сухий)

- Володимир Попов (гендиректор підприємства Щегловська вал)

- Сергій Смирнов (заступник гендиректора ВАТ Компанія Сухий)

- Олексій Сорокін (директор Конструкторського бюро приладобудування)
- Володимир Спірідопуло (глава ради директорів ВАТ Північне проектно-конструкторське бюро)
- Олександр Тменов (гендиректор підприємства ЗиД)
- Валерій Трушкін (комерційний директор Уральського заводу цивільної авіації)
- В'ячеслав Цибулькин (гендиректор виробничого НДІ Еталон)
- Євген Школов (глава ради директорів Уралвагонзавода)
- Олександр Шляхтенко (гендиректор ВАТ Центральне морське конструкторське бюро Алмаз)
- Володимир Шуваєв (гендиректор предпріятіч Протек)

Терористи, сепаратисти або причетні до цих видів злочинів:

- Ахра Авідзба (громадянин РФ, житель Сочі)

- Євген Агафонов (громадянин України)
- Микола Агафонов (громадянин України)
- Володимир Антюфеев (громадянин РФ, терорист, був "першим віце-прем'єр-міністром ДНР по роботі з правоохоронними органами")
- Панеро Гектор Аройо (громадянин Іспанії)
- В'ячеслав Балиба (громадянин РФ)
- Едуард Басурін (терорист, "замміністра оборони ДНР")
- Марат Баширов (громадянин РФ)
- Юрій Башкатов (громадянин України)
- В'ячеслав Бідняк (ватажок екстремістів "Лівий сектор" і "Дніпро, вставай")
- Ольга Бесєдіна (терорист, "міністр економрозвитку і торгівлі ЛНР")
- Васкес Серхіо Мануель Бесера (громадянин Іспанії)
- Ігор Безлер (терорист, громадянин РФ)
- Діна Білоус (громадянка України)
- Олена Блоха (терорист, "глава департаменту зі зв'язків з громадськістю ДНР")
- Олександр Бойченко (громадянин України)
- Драгослав Боган (глава екстремістів Сербське народне відродження і Білі орли, Сербія)
- Валерій Болотов (громадянин України)
- Сергій Бондаренко (громадянин України)
- Оксана Бондарець (громадянка України)
- Андрій Борисов (громадянин України
- Євген Борщівський (громадянин України)
- Олена Бочкарьова (громадянка України)
- Олег Буцький (громадянин України)
- Яна Вітюк (громадянка України)
- Владислав Владимиров (громадянин України)
- Оксана Власкіна (громадянка України)
- Павло Водяницький (громадянин України)
- Олександр Гаркуша (громадянин України)
- Ігор Гиркин (терорист, екс-ватажок бойовиків в Донбасі)
- Олексій Горіненко (громадянин України)
- Олексій Грановський (терорист, "міністр палива та енергетики ДНР")
- Володимир Громов (терорист, "глава контррозвідки ЛНР")
- Павло Губарєв (громадянин України)
- Катерина Губарєва (терорист, "міністр закордонних справ ДНР")
- Олена Гуденко (громадянка України)
- Віктор Давиденко (громадянин України)
- Юрій Дегтярьов (сепаратист, начальник Управління охорони водних ресурсів Луганської області)
- Сергій Дианов (громадянин України)
- Юрій Дойников (сепаратист, "глава Законодавчих зборів Севастополя, глава Севастопольської міськради")
- Вікторія Довга (громадянка України)
- Сергій Долина (громадянин РФ)
- Павло Дремов (сепаратист, отаман підрозділу Донських козаків)
- Євген Євдокимов (громадянин України)
- Павло Єрмолаєв (громадянин України)
- Олексій Єршов (громадянин України)
- Ігор Єфанов (громадянин України)
- Іван Єфанов (громадянин України)
- Марина Жейнова (терорист, "глава комітету з питань бюджету, фінансів та економічній політиці верховної ради ДНР")
- Гліб Жеребченко (громадянин України)
- Костянтин Загнибіда (громадянин України)
- Федір Задирака (терорист, "глава комітету промисловості і торгівлі верховного ради ДНР")
- Олександр Захарченко (терорист, ватажок терористів ДНР)
- Сергій Здрилюк (громадянин України)
- Олександр Зінченко (сепаратист, "глава виконкому народного фронту Новоросії")
- Ігор Івакін (терорист, "міністр вуглепрому ДНР")
- Юрій Івакін (громадянин України)
- Сергій Ігнатов (терорист, "глава народної міліції ЛНР")
- Павло Іллюхін (громадянин України)
- Адріан Бретонес Ірогоен (громадянин Іспанії)
- Заур Ісмаїлов (терорист, "і. О. Генпрокурора ЛНР")
- Герман Кадиров (терорист, "глава комітету з етики, регламенту й організації роботи верховної ради ДНР")
- Олександр Калюська (громадянин України)
- Олексій Каркача (громадянин РФ)
- Максим Карпов (сепаратист, замначальника Східно-Чорноморського бассейного управління охорони воднихресурсов)
- Олексій Карякін (громадянин України)
- Валерій Кауров (громадянин України)
- Анатолій Коваль (терорист, "глава комітету з безпеки і оборони верховного ради ДНР")
- Микола Козіцин (терорист, глава екстремістів Донська Республіка, ватажок терористів Козачья національна гвардія)
- Борис Колесніков, (сепаратист, громадянин РФ, депутат "законодавчих зборів Севастополя")
- Микола Колісниченко (сепаратист, "депутат держради Криму", колишній депутат Верховної Ради АРК)
- Євген Комаров (громадянин України)
- Володимир Кононов (громадянин України)
- Христина Корольова (громадянка України)
- Ігор Костенок (терорист, "міністр освіти і науки ДНР")
- Олексій Кострубицька (терорист, екс-глава спецпідрозділу Альфа в Донецькій області, "міністр НС ДНР")
- Олександр Кофман (терорист, "міністр закордонних справ ДНР", колишній "замглави парламенту Новоросії")
- Роман Кох (громадянин РФ)
- Євген Кріжін (громадянин РФ)
- Дмитро Кузьменко (громадянин України)
- Семен Кузьменко (терорист, "міністр транспорту ДНР")
- Віктор Кучковому (терорист, "міністр охорони здоров'я ДНР")
- Оксана Ку-Ян-Мі (громадянка України)
- Вадим Лещенко (громадянин України)
- Борис Литвинов (терорист, "міністр радміну - управсправами Радміну ДНР")
- Михайло Литвинов (громадянин України)
- Сергій Литвин (терорист, "замглави радміну ЛНР")
- Бартоломе Медіна Лопес (громадянка Іспанії)
- Світлана Лужецька (сепаратист, "депутат держради Криму", екс-депутат Верховної Ради АРК)
- Віталій Луньов (терорист, "замміністра доходів і зборів ДНР")
- Віталій Лютіков (громадянин України)
- Роман Лягін (громадянин України)
- Олександр Маланчук (громадянин України)
- Олександр Малихін (громадянин України)
- Ольга Малиновська (терорист, "міністр праці і соцполітики ДНР")
- Володимир Маковича (терорист, "замглави ДНР")
- Олександр Малько (терорист, "глава комітету у справах об'єднань і релігійних організацій ДНР")
- Айдін Мамедов (громадянин Азербайджану)
- Євген Мануйлов (терорист, "міністр бюджету ЛНР")
- Євген Масюткін (сепаратист, "ректор Керченського державного морського технологічного університету")
- Катерина Матющенко (терорист, "міністр фінансів ДНР")
- Василина Мельник (сепаратист, "глава первинної профспілкової організації транспортників ДП ​​Севастопольський морський рибний порт")
- Геннадій Мешалкин (громадянин України)
 Сергій Меняйло (сепаратист, в.о "губернатора" Севастополя)
- Олександр Михайлов (терорист, "перший заступник міністра доходів і зборів" ДНР)
- Олексій Мільчаков (терорист, командир підрозділу Русич)
- Михайло Мішин (терорист, "міністр молоді, спорту та туризму" ДНР)
- Микола Мозговий (сепаратист, екс-глава держпідприємства Севастопольський морський рибний порт)
- Олексій Мозговий (громадянин України)
- Вадим Монастирський (громадянин України)
- Валерій Мороз (громадянин України)
- Світлана Морозова (громадянин України)
- Георгій М'який (громадянин України)
- Надія Нечепорук (громадянин України)
- Василь Нікітін (громадянин України)
- Микола Новиков (громадянин Росії)
- Євген Овчаренко (громадянин України)
- Дмитро Орлов (громадянин Росії)
- Арсеній Павлов (терорист, командир батальйону сепаратистів Спарта)
- Яніна Павленко (директор державного підприємства завод шампанських вин Новий Світ)
- Микола Пачковський (громадянин України)
- Олег Петренко (колишній директор ДП Південний НДІ морського рибного господарства та океанографії)
- Володимир Підгорний (терорист, "міністр економічного розвитку" ДНР)
- Павло Подліпян (громадянин України)
- Ігор Плотницький (терорист, "глава ради міністрів" ЛНР)
- Марія Подсушная (громадянка України)
- Марина Пожидаєва (громадянка України)
- В'ячеслав Пономарьов (терорист, колишній самопроголошений мер Слов'янська)
- Максим Поплавський (громадянин України)
- Дмитро Прокопчук (громадянин України)
- Андрій Пургин (терорист, один з ватажків ДНР)
- Денис Пушилін Денис Володимирович (терорист, "глава народної ради" ДНР)
- Євген Раздрокін (громадянин України)
- Рамах Саломон Андрес (громадянин Іспанії)
- Василь Розсадник (терорист, "міністр будівництва та житлово-комунального господарства" ДНР)
- Олексій Ремізов (громадянин України)
- Павло Ремізов (терорист з "головного управління поліції" ДНР)
- Сергій Рибалко (громадянин Росії)
- Родрігес Перес Брайан (громадянин Іспанії)
- Микола Романько (громадянин України)
- Сергій Рубін (терорист, "глава комітету верховної ради" ДНР)
- Мирослав Руденко (терорист, "глава комітету верховної ради" ДНР)
- Ольга Рудникова (громадянка України)
- В'ячеслав Румянцев (сепаратист, екс-глава ДП Севастопольський морський рибний порт)
- Євгенія Самохіна (терорист, "міністр економічного розвитку" ДНР)
- Олексій Сафронов (громадянин України)
- Юрій Сивоконенко (терорист, "глава комітету у справах молоді та спорту верховного ради" ДНР)
- Сергій Сокових (громадянин Росії)
- Іван Сокіл (начальник Східно-Чорноморського басейнового управління охорони водних ресурсів)
- Аліна Соколова (громадянка України)
- Артем Сорокін (громадянка України)
- Андрій Співак (громадянка України)
- Веніамін Степанов (громадянка України)
- Драган Станоєвич (глава проросійської організації Об'єднана сербська діаспора Євразії)
- Юлія Сулим (терорист, "глава комітету соціальної та житлової політики верховної ради" ДНР)
- Дмитро Тареев (громадянин України)
- Рустам Теміргалієв (сепаратист, радник "глави Радміну Криму")
- Олена Терехова (громадянка України)
- Олександр Тимофєєв (терорист, "міністр доходів і зборів" ДНР)
- Андрій Ткаченко (громадянин України)
- Вадим Токарев (громадянин України)
- Михайло Толстих (командир батальйону Сомалі)
- Сергій Фадєєв (терорист, "помічник представника" ДНР в РФ)
- Юрій Фесенко (громадянин України)
- Катерина Філіппова (терорист, "міністр юстиції" ДНР)
- Андрій Філонов (сепаратист, "радник Галвей Криму з курортів і туризму")
- Олександр Фомін (громадянин України)
- Роман Фролов (громадянин України)
- Ігор Хакімзянов (громадянин України)
- Равіль Халіков (терорист, "генеральний прокурор" ДНР)
- Микола Хардиков (терорист, "міністр зв'язку ДНР")
- Вадим Хворостянов (громадянин України)
- Олександр Ходаковський (терорист, "секретар Ради безпеки" ДНР)
- Олександр Хряков (терорист, глава комітету верховної ради "ДНР)
- Олег Царьов (терорист, "спікер парламенту Новоросії")
- Сергій Циплаков (терорист, глава комітету верховної ради "ДНР)
- Сергій Цеков (сепаратист, "замглави держради Криму")
- Ганна Чабанова (громадянка України)
- Олексій Чалий (сепаратист, "глава законодавчих зборів Севастополя")
- Галина Шевченко (громадянка України)
- Віктор Шесслер (перший замглави Східно-Чорноморського басейнового управління охорони водних ресурсів)
- Станіслав Шидловський (терорист, керівник "російської діаспори в Маріуполі")
- Ігор Шпоренко (громадянин України)
- Олександр Шубін (терорист, "міністр юстиції" ЛНР)
- Дмитро Щедрін (громадянин України)
- Олег Юшан (громадянин України)
- Анастасія Ющенко (громадянин України)
- Дана Яковенко (громадянин України)
- Олексій Ярославцев (громадянин Росії)
- Віктор Яценко (терорист, "міністр зв'язку" ДНР).

новини партнерів

‡агрузка...

21 жовтня, 2019 понеділок

21 жовтня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати