live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Віталій Портников: перемир'я - це не мир


фото: dan
Поки РФ не погодиться з правом Української держави і народу на самостійне існування, миру не буде

Спостерігачі в Україні і на Заході знову обговорюють перспективи досягнутого на Донбасі перемир'я. Як довго воно протримається? Чому порушується буквально з перших хвилин після свого оголошення? Кого визнають відповідальним за те, що з перемир'ям знову не вийшло?

Все це, звичайно, є важливим - особливо якщо задуматися про долі українських військовослужбовців і людей, які живуть на лінії розмежування. Але все ж найголовніше, що потрібно знати про перемир'я - це те, що воно не мир, а можливість продовжувати бойові дії і готуватися до нової війни.

Фахівці з історії Близького Сходу добре знають, що арабські країни послідовно укладають з Ізраїлем не мирні договори, а угоди про перемир'я. Тобто для самої єврейської держави це може бути і мир, а для її арабських сусідів - саме перемир'я. Підбираються спеціальні слова у арабських версіях документів, ретельно прописуються терміни. Все для того, щоб дати самим собі можливість в зручний момент зійти з дороги миру у глухий кут війни і не відчувати ніякої відповідальності за порушення домовленостей. Тому що це було тільки перемир'я, яке не зняло нашої головної претензії до вас. А наша головна претензія до вас полягає в тому, що ви взагалі існуєте.

Україна зіткнулася з аналогічним ставленням до війни і миру з боку Росії. Головна претензія Росії до нас полягає саме в тому, що ми взагалі існуємо. І поки Російська держава і - ширше - російський народ - не погодяться не для показухи, не для міжнародної спільноти а всередині себе з правом Української держави і народу на самостійне існування, з нами будуть укладати тільки угоди про перемир'я.

новини партнерів

25 травня, 2020 понеділок

24 травня, 2020 неділя

25 травня, 2020 понеділок

24 травня, 2020 неділя

23 травня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати