live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4
Портников Віталій 15 березня, 2019 п'ятниця

Віталій Портников: Володін визнав анексію Криму

Спікер Державної Думи Росії В'ячеслав Володін звинуватив Україну у ... анексії Криму і заявив про готовність домагатися компенсації через "парламентські європейські структури"

Ця заява глави російського "скаженого принтера" - саме так презирливо називають свій "парламент" самі росіяни - приурочена до річниці захоплення півострова російськими військами, проведення там підробленого референдуму і анексії півострова Росією.

Володін, напевно, думає, що склав дуже дотепну заяву, переклав відповідальність з хворої голови на здорову, змусив обговорювати зовсім інший аспект проблеми. Зрозуміло, що ця його заява ніякої критики не витримує - особливо після того, як більшість кримчан на справжньому референдумі 1991 року підтримала українську незалежність, а Росія в декількох міжнародних договорах визнала територіальну цілісність нашої країни. Із Кримом і Севастополем.

Але насправді полемізувати з Володіним не потрібно. Потрібно радіти цій клоунаді. Тому що сам факт висунення проти України "дзеркальних" звинувачень по відношенню до тих, які висуваються проти Росії - свідчення того, що Володін прекрасно розуміє, що зробила його країна. Адже він просто переписав список претензій, але змінив назву жертви і агресора. І тільки.

А це означає, що Володін прекрасно розуміє, що відбулося насправді. І кажучи про анексію як таку, допомагає російському суспільству зрозуміти, що це таке.

Може так статися, що після краху режиму Путіна Володіну доведеться керувати ухваленням Держдумою документів, які ліквідують наслідки анексії Криму Росією. Залишається тільки радіти, що спікер нижньої палати російського парламенту вже почав готуватися до цього неминучого процесу.

Введіть слово, щоб почати