live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

5 зарубіжних перекладів, які чекатимуть на "Книжковому Арсеналі"

Зарубіжні переклади цього року на одному з головних книжкових ярмарків країни будуть представлені, як завжди, на будь-який смак.

Новодруки буквально всіх жанрів чекають любителів і детективів, і сентиментальних романів, і трилерів. Утім, лише деякі з них – справді довгоочікувані, тож саме на них варто звернути увагу.

Ернан Діаз. Вдалині. – Х.: Фабула, 2019

 

null

За сюжетом цього роману, його головний, юний іммігрант зі Швеції, опиняється в Каліфорнії часів золотої лихоманки й вирушає у подорож із наміром пішки перетнути континент, щоб знайти свого випадково загубленого брата. Утім, на початку ми вже бачимо, до чого це призвело, коли люди роз ступають перед ним, як перед відомим злочинцем і людиною-легендою. "Нарешті, поворушивши вогонь, Гокан почав розповідати. Роблячи довгі паузи й іноді майже нечутним голосом він говорив до світанку, повсякчас звертаючись до вогню, так, наче його слова треба було спалити, щойно він їх вимовить".

Тож мова про пригоди, під час яких герою зустрічалися бандити, індіанці, релігійні фанатики та інші колоритні персонажі. Трагічний випадок перетворив його на злочинця, але за традицією жанру оповідь не йде. Перед нами не вестерн, а соціальний роман, історична епопея, під час якої руйнуються штампи і легенди американського минулого.

 

Філіп К. Дік. Повне зібрання короткої прози Том 1. – К.: Видавництво Жупанського, 2019

null

Творчість цього автора вплинула на всю сучасну фантастику і, певною мірою, літературу загалом. До першого тому повного зібрання короткої прози відомого американського письменника, філософа та візіонера Філіпа Кіндреда Діка увійшли оповідання, написані у період 1947 – 1952 років: від найперших літературних спроб, таких як "Стабільність", "Руг", "Маленькі повстанці", й до широковідомих, зокрема за екранізаціями, оповідань "Час розплати" та "Друга модель", які вважаються не лише своєрідною візитівкою письменницького стилю Філіпа Діка, а й на багато років уперед сформували цілі сюжетні напрями у фантастичній літературі та кіно.

Автор не дожив кілька місяців до прем’єри "Того, що біжить по лезу, знятого за його романом,і не по­бачив наступних екранізацій своїх робіт: "Пригадати все" з Арнольдом Шварценеґґером і пізніший рімейк з Коліном Фаррелом, "Крикунів" з Пітером Веллером, "Прибульця" з Генрі Сінізом, "Особливу думку" з Томом Крузом, "Час розплати" з Беном Аффлеком та Умою Турман, "Затьмарення" з Кіану Рівзом, "Пророка" з Ніколасом Кейджем та "Змінюючи реальність" з Меттом Деймоном.

Ю Несбьо. Нетопир. – Х.: Фоліо, 2019

null

 

Автор цього роману, економічний оглядач, рок-музикант і композитор, наприкінці 1990-х зажив слави ще й як письменник, автор серії романів про поліцейського Харрі Холе. Вже перший з них був визнаний кращим детективом Скандинавії. За сюжетом, у Сіднеї жорстоко вбито молоду норвежку Інгер Холтер. Для розслідування цього злочину на допомогу австралійським поліцейським  приїздить детектив із Осло Харрі Холе. В Австралії на нього чекає багато несподіванок, тут він зустрічає й втрачає друзів і кохання. А пошуки вбивці, подібного до страшного змія Буббура з легенди австралійських аборигенів, перетворилися для нього на смертельний двобій із загадковим ворогом.

Джо Вітале. Ключ. Як мати все, що забажаєш. – Х.: Клуб Сімейного Дозвілля, 2019

null

Автор цієї книжки, привідкриває нам приховані "перешкоди", що зазвичай стоять на заваді в реалізації та досягненні бажаного. Якщо комусь досі не вдавалося реалізувати те, чого він справді прагнув, то в цій книзі можна знайдете той секрет, який допоможе відчинити необхідні двері. У звичній для нього захопливій манері, Джо Вітале порушує найскладніші питання та заперечення щодо реалізації бажань. Окрім цього, він розповідає про чудові способи, що допоможуть позбутися навіть найбільш непіддатливих блоків та обмежувальних переконань, таким чином звільнивши шлях для різноманітних можливостей.

"Я звинувачував зовнішні обставини, - розаповідає автор про один випадок у своєму житті. - Саме це й робить більшість із нас, коли ми наштовхуємося на стіну й не можемо обійти її. "Справа не в нас, — думаємо ми, — це все стіна". Ми можемо бути успішними практично в усіх сферах нашого життя, але коли йдеться про цю непіддатливу проблему, все здається заплутаним і ми не в змозі побачити вихід із неї. Суть цієї книжки в тому, що вихід насправді є. Я називаю його Ключем".

Кміта Рімантас. Хроніки Південного. – Л.: Видавництво Старого Лева, 2019

null

"Хроніки Південного" — молодіжний роман литовського письменника Рімантаса Кміти, в якому йдеться про життя шяуляйського старшокласника в 1990-х роках.

Це дуже щира й дотепна розповідь головного героя, який виростає від бажання "бути як усі" до того, щоб не боятися бути унікальним. Як і кожен підліток, герой роману прагне самостійності, крутості, для цього пробує і в дрібному "бізнесі" покрутитися, і досягнути результатів у регбі, і дів­чата притягують його наче магнітом. Перші проблеми з право­охоронцями, перша любов, перші вірші й перший секс — усе, що було актуальне в 1990-х, і тепер буде близьким підліткам-читачам.

Все по темі

новини партнерів

13 серпня, 2020 четвер

13 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати