"Барселона" - "Динамо" 1:0: онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів

20 жовтня, 2021 середа
21:35
Зміст

Еспресо.TV провів текстову онлайн-трансляцію матчу 3-го туру Ліги чемпіонів "Барселона" - "Динамо"

Звучить фінальний свисток. "Барселона" перемагає "Динамо" з рахунком 1:0

90+2' Не можуть довести українці атаку до удару, як шкода

90+1' Давайте! "Динамо" вперед!!!

Три хвилини додав арбітр

90' А от і перша жовтка картка. Де Йонг грубо порушив правила проти Вітіньйо, який обігрував нідерландця

87' У паралельній зустрічі німецький "Вольфсбург" програє австрійському "Зальцбургу" 1:3

85' Заміни "Динамо": Караваєв замість Циганкова, а також Рамірес замість Буяльського

84' Джентельменський матч проводять "Динамо" і "Барселона". Жодної жовтої картки на цю хвилину

82' "Динамо" у неділю зіграє проти СК "Дніпро-1"

81' Стартують заключні хвилини матчу. Цікаво, чи берегтиме сила "Барселона". Вже 24 жовтня на них чекає зустріч з "Реалом" у Ла Лізі

78' Відповідь Луческу: Вийшов Тимчик, пішов Кендзьора

77' Коутіньйо намагався закинути м'яч за спину Бущану. Дивом м'яч пролетів повз ліву стійку воріт "Динамо"

75' Остання заміна "Барселони": Агуеро з'явився замість Депая

72' Луческу зараз дуже знервований, румун прагне якіснішої гри від своєї команди. Все правильно, вже декілька раз кияни дивують неточними передачами

71' Воу! Коутіньйо дуже класно пробив після відскоку м'яча від газону і ледь не влучив по воротах Бущана

69' Заміна "Барселони": Роберто вийшов замість Гаві

67' Ленгле грубо зіграв проти Гармаша у штрафному майданчику "Барселони". Знадобилась пауза, щоб українець прийшов у норму

66' Подобається, яким на поле вийшов Вітіньйо. Бразилець додає креативу на лівому фланзі атаки та старається йти в обіграші

65' Штрафний Шапаренка не закінчився ударом по воротах "Барселони"

63' "Барселона" повідомила, що сьогодні на "Камп Ноу" присутні 45 968 вболівальників

61' Заміни від Луческу: йдуть Супряга та Де Пена, виходять Гармаш і Вітіньйо

60' "Барселона" якісно контролює м'яч та володіє ситуацією на полі. "Динамо" дуже важко побудувати якісну атаку

53' Фаті увірвався в карник майданчик "Динамо" і завдав неймовірного удару через себе. Яке щастя, що мимо воріт!

51' Де Йонг спробував відправити м'яч в штрафний майданчик, розрізав оборону, захисник "Динамо" Кендзьора врятував ворота киян

49' Поки без небезпечних моментів. Спокійний темп гри, м'яч у "Динамо"

46' Заміни у "Барселони": У гру вступають Фаті та Коутіньйо. Поле покинули Мінгеса та Де Йонг

Стартує другий тайм

Арбітр дає свисток на перерву!

45' Суддя компенсував одну хвилину

44' 9:2 за ударами на користь "Барси" наприкінці першого тайму. Іспанці повністю володіють ситуацією на полі

43' Миколенко перервав дуже небезпечну передачу Депая на Де Йонга. Молодець!

40' Гра відновилась

39' Пауза в матчі. Миколенко отримав удар в спину і потребує медичної допомоги

36' Миколенко загубив Піке у штрафному майданчику "Динамо", який забив після розкішного навісу Альби

36' Ні... Пропускаємо. Захисник "Барселони" Жерар Піке відкриває рахунок у матчі. 1:0

35' Депай падає у штрафному майданчику після дотику Сидорчука. Хоче пенальті, але суддя ігнорує

30' Супряга агресивно сфолив в боротьбі зі суперником, суддя Тюрпен свистить

26' Сидорчук потужно вибив м'яч вперед, де за нього боролись Піке та Супряга. Владиславу трішки не вистачило, аби виграти цю боротьбу

24' Депай у своєму стилі зумів ввірватись у штрафний майданчик "Динамо", але Забарний стримав нідерландця

21' БУЩАН!! Фантастичний сейв Георгія після удару Де Йонга. Рятує ворота "Динамо"

20' Впав темп гри після низки небезпечних атак "Барселони", зараз важливо заспокоїтись

19' Дуже небезпечний момент! Люк де Йонг високо вистрибнув на подачу зі штрафного та головою пробив з одинадцятиметрової позначки. На щастя м'яч полетів повз ліву стійку і вийшов за межі поля

14' Подача з кутового "Барселони" виявилась занадто сильною, м'яч вийшов за межі поля

12' А от і перший момент "Динамо"! Кияни зуміли вибігти в класну контратаку, проте Буяльський не віддав пас на Супрягу, який був у вільній зоні. Суперники встигли повернутись до своїх воріт та повернули м'яч Тер Штегену

11' Поки гра проходить без небезпечних моментів, проте "Динамо" зовсім не може вийти з оборони

9' Бускетс грубо атакував Буяльського, а суддя дає свисток, сигналізуючи про порушення правил

6' Знову навіс "Барселони" з лівого флангу на дальню штангу, де головою прагне замикати Дест. Миколенку потрібно звернути увагу на це і бути готовим до верхової боротьби

4' У Барселоні зараз дуже комфортні погодні умови. 21 градус тепла. Гравці "Динамо" точно радіють цьому

2' Одразу удар! Дест з близької відстані пробив вище воріт "Динамо"

2' Володіє м'ячем "Барселона" і поки не збирається віддавати ініціативу "Динамо"

1' Стартовий свисток. Поїхали. Вперед "Динамо"!

Капітани сьогодні півзахисники - Серхіо Бускетс та Сергій Сидорчук

Лунає гімн Ліги чемпіонів

Футболісти виходять на поле "Камп Ноу"

"Динамо" та "Барселона" уже в підтрибунному приміщенні та готові до виходу на поле!

Команди провели розминку

Склади команд:

"Барселона": Тер Штеген, Альба, Лангле, Піке, Дест, Бускетс, Де Йонг, Гаві, Депай, Мінгеса, Де Йонг.

Запасні: Нето, Пенья, Умтіті, Ніко, Бальде, Роберто, Пуч, Коутіньйо, Демір, Фаті, Агуеро.

"Динамо": Бущан, Миколенко, Забарний, Сирота, Кендзьора, Шапаренко, Сидорчук, Буяльський, Де Пена, Циганков, Супряга.

Запасні: Бойко, Тимчик, Шабанов, Караваєв, Андрієвський, Шепелєв, Гармаш, Леднєв, Вербіч, Вітіньйо, Шкурін, Рамірес.

Юнацькі команди "Динамо" і "Барселони" закінчили свій матч нульовою нічиєю. Цікаво, як зіграють основні команди!

Заявка "Динамо" на матч з "Барселоною":

Воротарі: Бойко, Бущан;

Захисники: Сирота, Шабанов, Кендзьора, Тимчик, Миколенко, Забарний;

Півзахисники: Буяльський, Гармаш, Вербич, Антюх, де Пена, Шепелєв, Андрієвський, Леднєв, Сидорчук, Шапаренко, Циганков, Караваєв, Вітіньйо;

Форварди: Шкурін, Супряга, Рамірес.

Кадри з тренування "Динамо" у Барселоні:

У 2-му турі ЛЧ "Динамо" програло "Баварії" 0:5 та з 1 очком займає третє місце в групі E. Мюнхенці мають 6 пунктів та очолюють турнірну таблицю.

Португальська "Бенфіка", яка у 2-му турі переграла у Лісабоні іспанську "Барселону" 3:0, з 4 балами друга. Каталонці не мають жодного очка та йдуть останніми.

Сьогодні у 3-му турі "Динамо" зіграє у гостях проти "Барселони". На "Баварію" чекає зустріч з "Бенфікою" Романа Яремчука.