США наклали санкції на 13 організацій і двох осіб, які надають віртуальні фінансові послуги в РФ

25 березня, 2024 понедiлок
18:25

25 березня Управління контролю за іноземними активами міністерства фінансів США наклало санкції на 13 організацій і двох осіб, які надають віртуальні фінансові послуги в РФ

Зміст

Про це повідомляє пресслужба міністерства фінансів США.

"Управління з контролю за іноземними активами міністерства фінансів (OFAC) запровадило санкції щодо тринадцяти юридичних і двох фізичних осіб за діяльність у секторах фінансових послуг і технологій економіки Російської Федерації", - йдеться в повідомленні.

Зазначаться, що ці особи розробляють або пропонують послуги у сфері віртуальних активів, які дають змогу ухилятися від сплати податків і санкцій США.

Більшість фізичних та юридичних осіб сприяли проведенню транзакцій або пропонували інші послуги, які допомогли вже підсанкційним організаціям обходити вже запроваджені раніше санкції.

"Росія все більше звертається до альтернативних платіжних механізмів, щоб обійти санкції США та продовжити фінансувати свою війну проти України. Оскільки Кремль прагне використовувати організації у сфері фінансових технологій, міністерство фінансів продовжуватиме викривати та підривати компанії, які прагнуть допомогти російським фінансовим установам, які перебувають під санкціями, відновити зв’язок зі світовою фінансовою системою", - заявив заступник міністра фінансів по боротьбі з тероризмом і фінансовою розвідкою Брайан Нельсон.

Хто потрапив до санкційного списку

24 лютого 2024 року лідери G7 підтвердили свою прихильність до активізації зусиль у боротьбі з ухиленням і обходом санкцій і заходів експортного контролю.

У мінфіні зазначили, що всі компанії, проти яких сьогодні ввели санкції, або допомогли створити чи експлуатувати послуги на основі блокчейна, або забезпечили платежі у віртуальній валюті в російському фінансовому секторі, що дає змогу потенційно ухилятися від санкцій.

  • Компанія "ТОВ Крипто Експлорер";
  • Crypto Explorer DMCC;
  • Естонська фірма Bitfingroup OÜ;
  • Компанія B-Crypto;
  • Компанія "Мастерчейн";
  • Компанія Laitkhaus;
  • Компанія "Атомаїз";
  • Кіпрська компанія Tokentrust Holdings Ltd;
  • Компанія "Веб3 Технології";
  • Компанія "ТОЕП";
  • Компанія Bitpapa.
  • Ігор Веніамінович Кайгородов і Тимур Євгенович Буканов.

Також США запровадили санкції проти компаній "Ешелон Технології", "Навчальний центр "Ешелон", "Ключові інформаційні системи", "Лабораторія кібербезпеки" та "Проєктне бюро Ешелон" через закупівлі технологій.

  • США ввели санкції проти російської компанії Limited Liability Company Broker Expert та фірми з Центральноафриканської Республіки Bois Rouge SARLU, які пов'язують із діяльністю ПВК Вагнера.
Теги:
Читайте також:
Київ
+15.1°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, субота
11 липня
22:33
Оновлено
Росія представила розвідувальний дрон "Сатурн"
Росія представила розвідувальний дрон "Сатурн" зі швидкістю до 180 км/год, а на фронті відбулося 215 боїв від початку доби
22:08
путін
Стратегічна позиція Росії погіршується, але Путін все одно не здається, — WSJ
22:01
Таємнича недуга дипломатів та шпигунів: США вперше виплатили $3 млн компенсацій за наслідки "Гаванського синдрому"
21:56
Пьотр Лукасевич
"Ми виправляємо історію, спокутуємо давні злочини, створюючи сучасні союзи", - посол Польщі в Україні
21:44
Володимир Зеленський
Керівники двох підприємств порушили закон і рішення Ставки, розмістивши склад зброї у Вишневому, — Зеленський
21:11
Лінда Носкова стала чемпіонкою Вімблдону-2026
Лінда Носкова, яка перемогла Марту Костюк у півфіналі, стала чемпіонкою Вімблдону-2026
21:08
"Гідне вшанування пам’яті кожної жертви є нашим спільним обов’язком", - посол України у Польщі
20:54
кримінальні серіали
Подружжя російських шпигунів, яке коригувало удари по Одесі, посадили на 15 років
20:47
Ексклюзив
Володимир Путін
Морозов: Путін піднявся в цій війні на останній поверх, далі йому видертися - нереалістично
20:43
Ексклюзив
Віталій Портников
Є маса проблем, які потрібно усвідомити: Портников про мобілізацію в Україні
20:40
мзс Росії
Три балтійські країни оголосили МЗС РФ демарш через фейки про надання ЗСУ повітряного простору для запуску дронів
20:24
Дональд Туск
"Пам’ять не може бути знаряддям ненависті", - Туск
20:22
Ексклюзив
Аркадій Мільман
Путін у складній ситуації, залишилося зовсім небагато, але значною мірою воно залежить від Трампа, - Мільман
20:13
СБС заявили про ураження 76 суден "тіньового флоту" РФ за шість діб. З них 28 – за одну ніч
20:01
OPINION
Якщо війна триватиме вічно...
19:50
американські системи ППО Patriot
США можуть повчитися в українців, як швидше виробляти Patriot, — конгресмен Маккол
19:34
Оновлено
США - Іран
Іран має публічно відмовитися від атак в Ормузькій протоці: новий дедлайн США
19:18
ЗСУ вперше застосували НРК для наступу на Оріхівському напрямку
Міноборони РФ заявило, що ЗСУ вперше застосували НРК для наступу на Оріхівському напрямку
19:01
протез
Шлях після поранення: у чому проблема державного протезування та як бійці адаптуються після реабілітації
18:55
Оновлено
наслідки удару по Сумах 11 липня 2026
Атаки РФ на міста України 11 липня: в Одесі й Сумах загинули люди, зросла кількість постраждалих
18:27
Гравець збірної ПАР Джейден Адамс помер у 25 років через кілька днів після участі у ЧС-2026
Через кілька днів після участі у ЧС-2026 помер 25-річний гравець збірної ПАР Джейден Адамс
18:06
Оновлено
Командир 155 механізованої бригади Станіслав Лучанов
Командир 155-ї бригади Лучанов зник після підозри бійців у викраденні людей. ОК "Північ" підтвердило самовільне залишення служби
17:59
логотип Української бронетехніки
"Українська бронетехніка" відкинула звинувачення СБУ і заявила про тиск на компанію
17:39
Фільм українського режисера Євгенія Леоновця "Інтроверсія: Хто я?" отримав нагороду на фестивалі в Іспанії
Фільм українського режисера Євгенія Леоновця "Інтроверсія: Хто я?" отримав нагороду на фестивалі в Іспанії
17:35
Огляд
Самотній мисливець, сталінська пітьма і бридке слово на "к" – 5 книг жанрової майстерності
17:01
OPINION
Як працюють "мережі ухилянтів"
16:45
Огляд
Система ППО Patriot
Ліцензія на Patriot і проєкт Freya: коли Україна отримає власну антибалістику
16:36
Оновлено
вшанування в Олиці на Волині жертв часів Другої світової
На Волині відбулися спільні українсько-польські вшанування жертв трагічних подій часів Другої світової
16:14
Росія будує військовий гарнізон біля кордону з Фінляндією для залізничних військ
Другий за рік: Росія будує військовий гарнізон біля кордону з Фінляндією для залізничних військ, — Yle
16:05
Ексклюзив
З чорнетки привітання росіянок від Путіна з нагоди 8 березня
У Путіна практично не залишилося карт, - ізраїльський дипломат Мільман
15:57
OPINION
З приводу однієї обкладинки The Economist: неузгодженої інформації в путінській системі не буває
15:57
військові і діти
Лубінець вимагає перевірити обставини ймовірного вивезення окупантами 10-річної дівчинки з Костянтинівки
15:56
Мая Санду
Санду висунула бізнесмена Тофана кандидатом у премʼєри Молдови
15:27
протести в Ірані
Іран почав відновлювати ядерні обʼєкти, які раніше атакували США, – CNN
15:21
Оновлено
ДБР
Без права на заставу: суд відправив під варту підозрюваного у справі про насильство в полку "Скеля"
15:07
гаптована ікона 19 ст. "Богоматір Знамення"
В Україні запобігли вивезенню в Таїланд унікальної реліквії – гаптованої ікони XIX ст. зі срібними нитками
15:03
Німеччина уряд
Бундестаг дозволив поліції Німеччини самостійно збивати ворожі дрони
14:38
Іспанія
Приховав громадянство РФ і шлюб з росіянкою: суд Іспанії підтвердив втрату допуску сержанта-підводника до секретів НАТО
14:03
OPINION
Липнева сверблячка Зеленського
13:23
Крим
"Уявна безпека окупантів у Криму – явище тимчасове": "Атеш" розвідав прикордонне управління ФСБ у Джанкої
Більше новин