live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Завод Nemiroff у Вінницькій області відновив роботу

Український актив міжнародної компанії Nemiroff відновив свою роботу. Про це повідомили в прес-службі компанії

"До роботи на підприємстві вже приступили 400 співробітників, найближчим часом робочі місця отримають ще понад 1000 фахівців. На заводі поновлено виробництво 40 видів алкогольної продукції. Для проведення рестайлінгу продуктових лінійок Nemiroff направлені додаткові інвестиції в технологічне переоснащення ліній розливу в розмірі 500 тис. дол. У планах компанії на цей рік - реалізувати на світовому ринку 5,5 млн дал горілки та настоянок під брендом Nemiroff", - йдеться в повідомленні Nemiroff.

У компанії підкреслили, що, завдяки спільним зусиллям прокуратури, МВС, антикорупційного комітету України 15 квітня український завод Nemiroff відновив роботу: випущені перші 150 тисяч пляшок горілки та настоянок, проводяться відвантаження дистриб'юторам і національним мережевим ритейлерам. У прес-службі Nemiroff зазначили, що на плановану потужність підприємство вийде вже в травні поточного року.

"У березні ми завершили процес повернення і повної консолідації наших активів у групу міжнародного холдингу. Це в значній мірі дозволить відновити наші позиції на вітчизняному та світовому ринку горілки, - прокоментував подію голова ради директорів Nemiroff Яків Грибов. - Для українського покупця Nemiroff був і залишається українським продуктом, і ми зобов'язані задовольнити цю емоційну потребу. Тому, незважаючи на нестабільну економічну ситуацію в Україні, компанія Nemiroff запустила завод у Вінницькій області. Тут, у Немирові, починався успіх міжнародного бренду, саме тут його історична батьківщина".

Грибів також додав, що потреби українського ринку та частина експортних ринків будуть забезпечені виробництвом у Вінницькій області. На заводах в Росії і Білорусії буде проводитися асортимент для всіх інших ринків.

"17 років тому ми з моїм партнером Яковом Грибовим створили сильну успішну компанію Nemiroff. Популярність продукції, що випускається під торговою маркою Nemiroff, дозволяє нам активно підтримувати безліч соціальних, культурних та спортивних програм. Ми допомагаємо творчим людям, інвестуємо в розвиток боксу, кінематографа, - повідомив мажоритарний акціонер Nemiroff Анатолій Кіпіш. - Сьогодні нам є чим пишатися, Nemiroff - це не тільки найбільше містоутворююче підприємство регіону, це флагман вітчизняної алкогольної галузі, міжнародний виробник, відомий далеко за межами своєї історичної батьківщини - України".

Генеральний директор ДП УГК Nemiroff Юрій Сорочинський так прокоментував плани заводу по випуску готової продукції: "До кінця 2014-го року на немирівському заводі для ринку України буде випущено понад 3 млн дал продукції. На виробництві зайнято понад 1,5 тисяч співробітників заводу, жителів Немирова. Для міста наш завод є містоутворюючим, ми дотримуємося всіх необхідних вимог до безпеки праці на підприємстві, норми охорони навколишнього середовища. Завод Nemiroff - найбільший платник податків регіону, стабільні роки діяльності Nemiroff перераховував щорічно близько 1 млрд грн. Відновлення нормальної роботи заводу забезпечить державну скарбницю регіону безперебійним надходженнями грошових коштів від сплати податків і акцизів. Ми раді, що в цей непростий час ми можемо підтримати не тільки область і місто, але і кожного працівника".

новини партнерів

14 липня, 2020 вівторок

14 липня, 2020 вівторок

13 липня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати