live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українські банки ввели в дію фінансові санкції проти Росії


фото: finances-credits.ru
Рішенням Нацбанку з 2 жовтня 2015 всі кредитні організації країни зобов'язані ввести в дію санкції проти 105 юридичних і 388 фізичних осіб, які раніше потрапили в санкційні списки України

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу НБУ.

Як випливає з постанови правління Нацбанку, банки отримали інструкції, як діяти щодо фізичних і юридичних осіб, до яких були застосовані санкції.

При цьому банки зобов'язані відмовити в здійсненні переказу клієнту, до якого були застосовані санкції "блокування активів", "зупинка фінансових операцій" і "запобігання виведенню капіталів за межі України".

Банки зобов'язані заблокувати, або припинити проведення будь-яких операцій по рахунках фігурантів списку відповідно до накладеним санкціям.

Банки зобов'язані в триденний термін надати відомості про наявність банківських рахунків та залишків коштів на них у організацій і фізичних осіб, які потрапили під санкції. Крім того, банки зобов'язані щомісячно, до п'ятого числа, надавати регулятору інформацію про залишки коштів на цих рахунках і способах проведення фінансових операцій фізичними та юридичними особами, зазначеними в списку санкцій.

Нацбанк вказав, що види обмежувальних заходів прописані в рішенні Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) окремо до кожного фізичному і юридичному особі. Регулятор визначив, що постанова діятиме протягом строку застосування санкцій.

новини партнерів

18 листопада, 2019 понеділок

17 листопада, 2019 неділя

18 листопада, 2019 понеділок

17 листопада, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати