live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Винуватці банкрутства Терра Банку можуть уникнути покарання, - заява


фото: arcenal.com.ua
Всеукраїнське громадське об'єднання "Антирейдер", що представляє інтереси обдурених вкладників Терра Банку, звернулося до вищого керівництва країни, керівників силових відомств і народних депутатів з вимогою не дати уникнути покарання особам, відповідальним за розкрадання з банку понад 2 млрд гривень коштів вкладників, у результаті чого фінустанову було доведено до банкрутства

У відритому листі, опублікованому на сайті організації, стверджується, що в листопаді 2015 року Голосіївський районний суд м. Києва несподівано відпустив на волю головного підозрюваного в справі про розкрадання коштів вкладників Терра Банку Сергія Клименка, що був заарештований за два місяці до цього.

"З огляду на величезні суми, які були виведені з банку, прокуратура вимагала встановити для Сергія Клименка заставу в сумі 50 млн гривень, однак суд з самого початку дав можливість підозрюваному на час слідства вийти під заставу в 15 млн гривень. Несподівано для слідства вже в листопаді Голосіївський районний суд м. Києва вирішив опустити планку застави до 2 млн гривень. І поки слідчі готували апеляцію, підозрюваний вийшов на волю", - зазначається в повідомленні.

Зараз, за даними організації, Сергій Клименко успішно ухиляється від слідства, ховаючись по лікарнях.

Водночас, як зазначається у зверненні, у київській прокуратурі переконані, що дивне рішення суду приймалося під тиском фактичного власника Терра Банку, відомого в минулому політика Максима Луцького, який донедавна займав посаду першого проректора Національного авіаційного університету.

"Як показало внутрішнє розслідування Міністерства освіти й науки, перший проректор НАУ Луцький виводив землю із власності університету й забудовував її об'єктами житлової та комерційної нерухомості. Саме для цих цілей, упевнені слідчі, на фірми Луцького й виводилися гроші вкладників Терра Банку, а Сергій Клименко забезпечував їх безперебійне надходження", - підкреслюється у зверненні ВГО "Антирейдер".

З огляду на вищевикладене, активісти вимагають не дати замовчати ситуацію, яка склалась навколо Терра Банку, не допустити відхилення від кримінальної відповідальності осіб, винних у доведенні банку до банкрутства, а також дати правову оцінку діям суддів Голосіївського суду м. Києва, які поставили під загрозу інтереси постраждалих вкладників фінустанови.

Все по темі

новини партнерів

4 липня, 2020 субота

3 липня, 2020 п'ятниця

4 липня, 2020 субота

3 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати