live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Винуватці банкрутства Терра Банку можуть уникнути покарання, - заява


фото: arcenal.com.ua
Всеукраїнське громадське об'єднання "Антирейдер", що представляє інтереси обдурених вкладників Терра Банку, звернулося до вищого керівництва країни, керівників силових відомств і народних депутатів з вимогою не дати уникнути покарання особам, відповідальним за розкрадання з банку понад 2 млрд гривень коштів вкладників, у результаті чого фінустанову було доведено до банкрутства

У відритому листі, опублікованому на сайті організації, стверджується, що в листопаді 2015 року Голосіївський районний суд м. Києва несподівано відпустив на волю головного підозрюваного в справі про розкрадання коштів вкладників Терра Банку Сергія Клименка, що був заарештований за два місяці до цього.

"З огляду на величезні суми, які були виведені з банку, прокуратура вимагала встановити для Сергія Клименка заставу в сумі 50 млн гривень, однак суд з самого початку дав можливість підозрюваному на час слідства вийти під заставу в 15 млн гривень. Несподівано для слідства вже в листопаді Голосіївський районний суд м. Києва вирішив опустити планку застави до 2 млн гривень. І поки слідчі готували апеляцію, підозрюваний вийшов на волю", - зазначається в повідомленні.

Зараз, за даними організації, Сергій Клименко успішно ухиляється від слідства, ховаючись по лікарнях.

Водночас, як зазначається у зверненні, у київській прокуратурі переконані, що дивне рішення суду приймалося під тиском фактичного власника Терра Банку, відомого в минулому політика Максима Луцького, який донедавна займав посаду першого проректора Національного авіаційного університету.

"Як показало внутрішнє розслідування Міністерства освіти й науки, перший проректор НАУ Луцький виводив землю із власності університету й забудовував її об'єктами житлової та комерційної нерухомості. Саме для цих цілей, упевнені слідчі, на фірми Луцького й виводилися гроші вкладників Терра Банку, а Сергій Клименко забезпечував їх безперебійне надходження", - підкреслюється у зверненні ВГО "Антирейдер".

З огляду на вищевикладене, активісти вимагають не дати замовчати ситуацію, яка склалась навколо Терра Банку, не допустити відхилення від кримінальної відповідальності осіб, винних у доведенні банку до банкрутства, а також дати правову оцінку діям суддів Голосіївського суду м. Києва, які поставили під загрозу інтереси постраждалих вкладників фінустанови.

Все по темі

новини партнерів

14 грудня, 2019 субота

14 грудня, 2019 субота

13 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати