live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Топ-10 улюблених піратських кіносайтів українців. Інфографіка

10 найпопулярніших в Україні піратських сайтів для онлайн-перегляду фільмів походять з Росії

Про це йдеться в матеріалі Анатомія українського інтернету на Еспресо.TV.

За допомогою міжнародного сервісу аналітики відвідуваності інтернет-ресурсів SimilarWeb Еспресо порахувало, скільки візитів з України було на найпопулярніших піратських сайтах в лютому 2017 року. 

Найбільшу українську аудиторію має ресурс Kinogo.club - 32 млн візитів в місяць. 2 місце у my-hit.org - 20 млн візитів з України, 3 місце за seasonvar.ru - 18 млн. 

Далі йде сайт hdrezka.me (12 мільйонів відвідувань за лютий), На п'ятому місці знаходиться сайт Kinokrad.co, послугами якого скористалися 9 мільйонів разів. Шосте і сьоме місце займають Baskino і Gidonline. На них за лютий заходило по 8 мільйонів разів.

Всі 10 піратський онлайн-кінотеатрів рейтингу з Росії. Загалом вони змогли отримати в місяць 123 млн відвідувань з України.

Для збільшення натисніть

Топ-10 піратських кіносайтів в Україні в лютому 2017 року

Редакція Eспресо.TV ще в листопаді 2016 визначила топ найбільш піратських сайтів. Станом на лютий, учасники списку не змінилися, пішли лише єдині представники українських піратів: сайти EX.ua і FS.to.

Наступник сайту EX.ua - Fex.net не такий популярний, як його попередник. За лютий сайт відвідали близько 2 мільйонів разів. Після відходу Ex.ua і FS.to в списку піратів залишилися лише російські кінотеатри.


Довідково:

Для аналітики сайтів найчастіше використовують сервіс Google Analytics, але це закрита система статистики. Тому ми використали сервіс відкритої статистики SimilarWeb. 

Популярність ресурсу ми визначали за параметром сеанс (відвідування) — це послідовність дій користувача на веб-сайті за певний проміжок часу. Кілька переглядів сторінок, ряд подій, соціальних взаємодій, - все це може статися в рамках одного сеансу.

Еспресо.TV аналізувало саме український трафік, тобто відвідуваність ресурсу користувачами з України.

новини партнерів

20 листопада, 2017 понеділок

20 листопада, 2017 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати