live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Засновник PayPal вклав $100 тисяч у повернення мамонтів до життя

Американський мільярдер і один із засновників платіжної системи PayPal Пітер Тіль інвестував $100 тисяч у науковий проект, який передбачає повернення до життя мамонта

Це сталося ще в 2015 році, але офіційне підтвердження цієї інформації надійшло тільки зараз, пише The Guardian.

Професор геноміки Гарвардського університету Джордж Черч підтвердив, що Тіль дійсно профінансував його роботу, і він з колегами вже кілька років працюють над відповідним проектом.

Згідно із теорією Черча, можливість повернути до життя шерстистих мамонтів існує. Технічно тварина буде швидше слоном з ознаками мамонта, оскільки основою для нього стануть клітини шкіри слона.

В останках мамонтів, знайдених у вічній мерзлоті, збереглася ДНК. Завдяки роботі декількох груп вчених її нуклеотидні послідовності вдалося прочитати і порівняти з послідовностями ДНК сучасних слонів. Так, вчені виявили гени, пов'язані з основними особливостями мамонта. Використовуючи ці відомості, можна модифікувати клітини слона так, щоб отримати ембріон, що володіє характерними ознаками мамонта. Зазначається, що досить багато вчених ставляться до роботи Черча скептично.

Все по темі

новини партнерів

22 вересня, 2020 вівторок

22 вересня, 2020 вівторок

21 вересня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати